укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

Київська торгово-промислова палата заручилася підтримкою Ради експортерів та інвесторів МЗС України

Київська торгово-промислова палата активно просуває український експорт. За рекомендацією та сприяння Київської ТПП, ТОВ «Центр підтримки експорту КТПП», ТОВ «ЗАММЛЕР Україна», ПрАТ «Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування» ввійшли до складу Ради експортерів та інвесторів (РЕІ) при МЗС України, що відкриває нові можливості для просування української продукції.

24 грудня віце-президент Київської торгово-промислової палати Володимир Коляденко зустрівся із заступником міністра закордонних справ МЗС України Дмитром Сеніком з питань спільної взаємодії Київської торгово-промислової палати та Міністерства. Під час переговорів було прийнято рішення про розробку спільної анкети для експортерів, а на основі її відповідей буде розроблена подальша стратегія роботи спільно з Радою експортерів та імпортерів.

РЕІ, в свою чергу, з допомогою можливостей закордонних дипломатичних установ, забезпечить сприяння у просуванні продукції за кордоном, пошуку партнерів, розповсюдженні інформації про продукцію українських виробників; сприяння в організації та участі у виставкових заходах та форумах за кордоном; інформування про пропозиції іноземних компаній, виставки, форуми, бізнес заходи тощо.

Київська торгово-промислова палата також спільно з Радою експортерів та інвесторів працює над створенням каталогу експортерів спеціально до виставки Gulfood-2021 - однієї з найвпливовіших міжнародних спеціалізованих виставок продуктів харчування та напоїв у світі, що відбудеться у лютому.

Рада експортерів та інвесторів -  нараховує понад 300 компаній та створена з метою дипломатичної підтримки вітчизняних експортерів, розширення географії ринків збуту та забезпечення галузевої диверсифікації вітчизняного експорту.

У рамках РЕІ на постійній основі здійснюється моніторинг та оперативне інформування національних виробників стосовно потенційних можливостей розширення української присутності на світових ринках, зацікавленості іноземних компаній у налагодженні контактів з вітчизняними партнерами.

При цьому одним із ключових завдань роботи РЕІ є сприяння участі українських підприємств і компаній у тендерах та конкурсах, реалізації інфраструктурних та інвестиційних проектів за кордоном, участі у виставкових заходах та форумах. В цьому плані, закордонні дипломатичні установи України в рамках роботи РЕІ забезпечують необхідний інформаційний супровід участі вітчизняних компаній в міжнародних проектах.

Читайте также:Дискусійна платформа «Проблемні питання українського ринку металобрухту»Дайджест важливих новин, аналітики та анонсів для підприємцівЯк вийти на ринок Дубаю та що для цього потрібноПріоритетом діяльності Київської торгово-промислової палати була і залишається підтримка підприємництва, розвитку економіки, промисловості Київського регіону19 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиКиївська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕПрактична допомога просуванню українського експорту на виставці GulfoodВиставка Gulfood: індекс ділової активності на українському стенді надзвичайно високийУкраїнська компанія «Овостар» отримала нагороду за найкращу інновацію на міжнародній виставці Gulfood 2021Плідні переговори під час першого дня роботи Gulfood

Календарь событий

Март 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены.
Погода  
Разработка сайта - Exipilis