укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

Нові ініціативи, продуктивна робота та перспективні можливості Комітету жінок-підприємниць КТПП у 2021 році

Київська торгово-промислова палата є активним драйвером підтримки жіночого бізнесу. Комітет жінок-підприємниць, що успішно працює при Київській ТПП, є практичною платформою для консолідації зусиль, веде активну діяльність з розвитку жіночого підприємництва.

23 грудня членкині Комітету жінок-підприємниць зустрілись з метою підбити підсумки та намітити амбітні цілі на майбутній 2021 рік. Хто не зміг бути присутньою, долучились до роботи онлайн.

Позитивною новиною поділилась голова Комітету та перший віце-президент Київської торгово-промислової палати Людмила Сізікова - колосальні можливості можуть отримати жінки-підприємниці у рамках проекту Кобленцької ремісничої палати з асоціаціями жінок Східної і Південно-Східної Європи, який продовжується терміном ще на 3 роки. Планується багато заходів, багато освітніх ініціатив, розрахований великий бюджет. 

Людмила Сізікова повідомила, що Київська торгово-промислова палата бере курс на удосконалення роботи з членами Палати, для цього було затверджено Стратегію розвитку КТПП до 2025 року. Серед останніх ініціатив - пілотний проект програмного продукту “База даних членів КТПП палати та її партнерів”, що є зручним інструментом для швидкої і якісної роботи.

Жінки-підприємниці вирішили, що Комітет має вийти на новий рівень та заручитися державною підтримкою. Починаючи з 2021 року необхідно брати участь у комісіях Київської міської ради та у відкритих слуханнях Верховної Ради.

Одним із хвилюючих питань постало можливості експорту продукції. В майбутньому році планується залучити до роботи Комітету фахівців, які допоможуть розібратися та вирішити наявні проблеми.

Підсумкове засідання Комітету жінок-підприємниць стало ефективною площадкою для обміну досвідом. Кожна учасниця отримала можливість розповісти про діяльність своєї компанії та конкретно вказати чим вона може бути корисною для інших. Адже бізнесвумен є відкритими до співпраці і готові допомагати одна одній. Лише консолідація спільних зусиль може вирішити будь-які проблеми, а Київська торгово-промислова палата завжди готова надавати необхідну підтримку.

В кінці засідання відбулось неформальне спілкування за чашкою кави. Підприємниці обмінялись подарунками, отримали презенти від Раїси Михайлової - члена Президії та члена Ради КТПП, директора та власника ТОВ “Фавор”, а також солодкі подарунки від Світлани Нащокіної - власниці компанії “Світанок”. 

Читайте также:Дискусійна платформа «Проблемні питання українського ринку металобрухту»Дайджест важливих новин, аналітики та анонсів для підприємцівЯк вийти на ринок Дубаю та що для цього потрібноПріоритетом діяльності Київської торгово-промислової палати була і залишається підтримка підприємництва, розвитку економіки, промисловості Київського регіону19 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиКиївська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕПрактична допомога просуванню українського експорту на виставці GulfoodВиставка Gulfood: індекс ділової активності на українському стенді надзвичайно високийУкраїнська компанія «Овостар» отримала нагороду за найкращу інновацію на міжнародній виставці Gulfood 2021Плідні переговори під час першого дня роботи Gulfood

Календарь событий

Март 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены.
Погода  
Разработка сайта - Exipilis