укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

10 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палати

На засіданні Президії Київської торгово-промислової палати, що відбулось 27 липня, прийняли в члени Палати 10 нових компаній.  Майже щомісяця до нас приєднуються кращі представники малого та середнього бізнесу різних галузей економіки.

Підприємства сподіваються, що Торгово-промислова палата відкриє нові горизонти для розвитку, адже членство в Палаті - це величезний потенціал для подальшого зростання! Ми, в свою чергу, впевнені, що партнерство з Київською торгово-промисловою палатою дасть відмінний результат!

Київська торгово-промислова палата прагне до ефективного і якісного задоволення вимог споживачів, швидко і гнучко реагує на їхні потреби і очікування, встановлює довгострокове і стабільне ділове співробітництво з ними.

Ми націлені на поліпшення умов обслуговування клієнтів, прискорення процесів надання послуг з мінімальними витратами для клієнтів. Ми створюємо умови для росту членської бази шляхом посилення ролі в підтримці інтересів бізнесу, а також через надання всебічної допомоги нашим членам.

В бізнес-родину Київської торгово-промислової палати приєдналися такі компанії:

  1. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ  "ГРІНАТ ЕКОСІСТЕМС" - виробництво органічного добрива, органічної кормової добавки для сільськогосподарських тварин і птахів.
  2. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОЛЕЛАТ ПАЛАЦ" - готельні послуги:  послуги з розміщення; послуги з організації заходів; послуги харчування.
  3. ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ФОРЕНСІК МАРКЕТ» - обладнання для правоохоронних органів, прикордонних та митних служб, банків, страхових компаній та інших організацій.
  4. ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "АГРОРАВЛИК" - розведення і продаж равликів; продаж маточного стада; продаж молодняку равлика; навчання для майбутніх фермерів.
  5. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕЗОПІЛОК" - виготовлення дерев’яних рамок та вуликів; виготовлення воску; виробництво з деревини.
  6. АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ І ОРГАНІЗАЦІЙ СОЛЕДОБУВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ "УКРСІЛЬ" - представництво інтересів виробників соляної галузі та їх захист; координація продажу соляної продукції учасників.
  7. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОСИКОВО.ІО" - розведення та продаж сухопутних молюсків - равликів; вирощування ягід, горіхів, інших фруктів.
  8. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІН СТРІМ" - виробництво антисептичних засобів та дезінфікуючих засобів, виробництво косметичних засобів.
  9. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИБІР КРАЇНИ" - реклама, організація конгресів і торговельних виставок; роздрібна торгівля.
  10. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САНД" - піскоструминна обробка металоконструкцій, бетону, граніту, дерева; порошкове фарбування, зварювальні, токарні роботи.

Шановні колеги, прийміть щирі вітання з нагоди вступу до Київської ТПП! Дякуємо за довіру!

Читайте также:Пріоритетом діяльності Київської торгово-промислової палати була і залишається підтримка підприємництва, розвитку економіки, промисловості Київського регіону19 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиКиївська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕПрактична допомога просуванню українського експорту на виставці GulfoodВиставка Gulfood: індекс ділової активності на українському стенді надзвичайно високийУкраїнська компанія «Овостар» отримала нагороду за найкращу інновацію на міжнародній виставці Gulfood 2021Плідні переговори під час першого дня роботи GulfoodПонад 50 українських компаній продемонструють світу продукти вітчизняного виробництва на Gulfood 2021On-line інфосемінар "Тренінг курс EUREM - Європейський ЕнергоМенеджер в Україні та світі"Наші "Кращі експортери" - КП СПБ «Арсенал»

Календарь событий

Март 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены.
Погода  
Разработка сайта - Exipilis