укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

10 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палати

На засіданні Президії Київської торгово-промислової палати, що відбулось 27 липня, прийняли в члени Палати 10 нових компаній.  Майже щомісяця до нас приєднуються кращі представники малого та середнього бізнесу різних галузей економіки.

Підприємства сподіваються, що Торгово-промислова палата відкриє нові горизонти для розвитку, адже членство в Палаті - це величезний потенціал для подальшого зростання! Ми, в свою чергу, впевнені, що партнерство з Київською торгово-промисловою палатою дасть відмінний результат!

Київська торгово-промислова палата прагне до ефективного і якісного задоволення вимог споживачів, швидко і гнучко реагує на їхні потреби і очікування, встановлює довгострокове і стабільне ділове співробітництво з ними.

Ми націлені на поліпшення умов обслуговування клієнтів, прискорення процесів надання послуг з мінімальними витратами для клієнтів. Ми створюємо умови для росту членської бази шляхом посилення ролі в підтримці інтересів бізнесу, а також через надання всебічної допомоги нашим членам.

В бізнес-родину Київської торгово-промислової палати приєдналися такі компанії:

  1. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ  "ГРІНАТ ЕКОСІСТЕМС" - виробництво органічного добрива, органічної кормової добавки для сільськогосподарських тварин і птахів.
  2. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОЛЕЛАТ ПАЛАЦ" - готельні послуги:  послуги з розміщення; послуги з організації заходів; послуги харчування.
  3. ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ФОРЕНСІК МАРКЕТ» - обладнання для правоохоронних органів, прикордонних та митних служб, банків, страхових компаній та інших організацій.
  4. ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "АГРОРАВЛИК" - розведення і продаж равликів; продаж маточного стада; продаж молодняку равлика; навчання для майбутніх фермерів.
  5. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕЗОПІЛОК" - виготовлення дерев’яних рамок та вуликів; виготовлення воску; виробництво з деревини.
  6. АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ І ОРГАНІЗАЦІЙ СОЛЕДОБУВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ "УКРСІЛЬ" - представництво інтересів виробників соляної галузі та їх захист; координація продажу соляної продукції учасників.
  7. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОСИКОВО.ІО" - розведення та продаж сухопутних молюсків - равликів; вирощування ягід, горіхів, інших фруктів.
  8. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІН СТРІМ" - виробництво антисептичних засобів та дезінфікуючих засобів, виробництво косметичних засобів.
  9. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИБІР КРАЇНИ" - реклама, організація конгресів і торговельних виставок; роздрібна торгівля.
  10. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САНД" - піскоструминна обробка металоконструкцій, бетону, граніту, дерева; порошкове фарбування, зварювальні, токарні роботи.

Шановні колеги, прийміть щирі вітання з нагоди вступу до Київської ТПП! Дякуємо за довіру!

Читайте также:Місяць кібербезпеки 2020 в Україні відкриється Днем кібербезпеки в провідних навчальних закладах країниМісяць кібербезпеки в Україні 2020Україна та Литва: можливості двосторонньої співпраці під час пандемії COVID-19Підбили підсумки, визначили цілі: засідання Президії ТПП УкраїниУ Київській торгово-промисловій палаті триває навчання по програмі підготовки європейських енергоменеджерів EUREMАвіазаводу «Антонов» виповнилося 100 роківМісяць кібербезпеки в Україні 2020: що планується?Київська влада буде співпрацювати із новоствореною ГС «Міжнародний Київський клуб партнерських палат»Київська торгово-промислова палата вітає з Днем підприємця!Обережно, шахраї! Київська торгово-промислова палата не має відношення до акцій з розіграшу призів!

Календарь событий

Сентябрь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены.
Погода  
Разработка сайта - Exipilis