укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

Форум "Ділова репутація - сучасний капітал бізнесу" зібрав учасників з 19 областей України

16 липня успішно відбувся Форум "Ділова репутація - сучасний капітал бізнесу", зібравши на одній онлайн-платформі близько 150 власників і керівників малого та середнього бізнесу із 19 областей України. Учасники форуму дискутували на тему ділової репутації, обговорювали інструменти її побудови, ділились досвідом ведення репутаційного бізнесу тощо.

Захід організували Центри інформаційної підтримки бізнесу, засновані на базі Клубу Ділових Людей Україна та Київської торгово-промислової палати, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

Одним зі спікерів форуму був Володимир Коляденко - віце-президент Київської Торгово-промислової палати:

«Ім’я та імідж компанії набувається дуже важко. Про це добре знають власники бізнесу. Щоденна праця, постійні зусилля, виснажлива праця... А втратити це можна за 1 день. Часом з необережності, а деколи зумисно. Особливо у час розвитку цифрових технологій та інтернету. Тому завданням керівника є не лише здобуття, а й підтримка репутації, постійна рука на пульсі, щоб команда поділяла і втілювала ті цінності, як в основу заклав власник».

Також в рамках форуму відбулася презентація Універсальних принципів етики бізнесу. Під час динамічного онлайн-нетворкінгу учасники налагодили ділові контакти, обмінялися досвідом та практичними рекомендаціями.

Дякуємо нашим експертам за яскраві виступи, ефективні інструменти, корисні рекомендації та цінні поради, що допоможуть в побудові та розвитку ділової репутації і впровадженню принципів етики бізнесу. Учасникам спасибі за те, що активно ставили питання, долучались до дискусій та ділились власним досвідом та ідеями.

Читайте также:Пріоритетом діяльності Київської торгово-промислової палати була і залишається підтримка підприємництва, розвитку економіки, промисловості Київського регіону19 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиКиївська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕПрактична допомога просуванню українського експорту на виставці GulfoodВиставка Gulfood: індекс ділової активності на українському стенді надзвичайно високийУкраїнська компанія «Овостар» отримала нагороду за найкращу інновацію на міжнародній виставці Gulfood 2021Плідні переговори під час першого дня роботи GulfoodПонад 50 українських компаній продемонструють світу продукти вітчизняного виробництва на Gulfood 2021On-line інфосемінар "Тренінг курс EUREM - Європейський ЕнергоМенеджер в Україні та світі"Наші "Кращі експортери" - КП СПБ «Арсенал»

Календарь событий

Март 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены.
Погода  
Разработка сайта - Exipilis