укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

Співпраця з Німеччиною в рамках тренінг-курсу «EUREM – Європейський ЕнергоМенеджер»

1 липня 2020 року у Київській ТПП стартував курс «EUREM – Європейський ЕнергоМенеджер». Представники провідних виробничих підприємств України вперше за історію проєкту розпочали навчання в онлайн-режимі.

EUREM – визнана у світі програма підвищення кваліфікації  у галузі енергоменеджменту та енергоефективних технологій, орієнтована на енергоменджерів підприємств та компанії, що надають енергоефективні послуги.

Провайдером курсу EUREM в Україні є Київська торгово-промислова палата, яка діє за ліцензійною угодою з Торгово-промисловою Палатою міста Нюрнберг (Німеччина) за підтримки  GIZ GmbH, що виконується проєктом «Консультування підприємств щодо енергоефективності».

Цьогорічних учасників курсу привітав Голова проєкту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» GIZ GmbH пан Рікардо Кюльхайм. «Не зважаючи на непрості часи для країни та світу, учасники обрали вірний шлях – зробити інвестицію в навчання. Зараз найкращий час отримувати нові знання та зайнятись саморозвитком з користю для себе та країни».

«Ми вже четвертий раз проводимо тренінг-курс у Київській торгово-промисловій палаті. Його цінність полягає в тому, що у нас працюють висококваліфіковані тренери, які пройшли сертифікацію німецькими партнерами, а програма навчання поєднує теорію та практику енергоменеджменту. Випускники, які успішно складуть письмовий іспит та захистять проєктну роботу, отримають сертифікат міжнародного зразка «European EnergyManager (CCI)», що чинний у країнах-партнерах EUREM», - зазначив віце-президент Київської торгово-промислової палати Володимир Коляденко.

Для програми EUREM характерно те, що всі країни працюють за однаковою методикою і стандартизованими тренінговими документами, які адаптуються відповідно до специфіки тієї чи іншої країни. Таким чином, кожен європейський енергоменеджер отримує базові знання з усіх важливих енергетичних тем, які потім буде реалізовувати на практиці у проєктах з енергоефективності.

Читайте также:Дайджест важливих новин, аналітики та анонсів для підприємцівЯк вийти на ринок Дубаю та що для цього потрібноПріоритетом діяльності Київської торгово-промислової палати була і залишається підтримка підприємництва, розвитку економіки, промисловості Київського регіону19 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиКиївська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕПрактична допомога просуванню українського експорту на виставці GulfoodВиставка Gulfood: індекс ділової активності на українському стенді надзвичайно високийУкраїнська компанія «Овостар» отримала нагороду за найкращу інновацію на міжнародній виставці Gulfood 2021Плідні переговори під час першого дня роботи GulfoodПонад 50 українських компаній продемонструють світу продукти вітчизняного виробництва на Gulfood 2021

Календарь событий

Март 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены.
Погода  
Разработка сайта - Exipilis