укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

Україна на Gulfood-2020 виступає як експортний бренд з національним продуктом

Україна вже 7 рік поспіль презентує свою продукцію на міжнародній продуктовій виставці Gulfood, що проходить в м. Дубай (ОАЕ) 16 — 20 лютого 2020 року. На національному стенді, організованим Київською торгово-промисловою палатою спільно з Центром підтримки експорту КТПП, представлені 33 компанії-виробники.

“Україна на Gulfood вражає, — підкреслив Тарас Качка, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, який взяв участь у відкритті стенду. — Торгувати, щоб нагодувати світ — це про нас”.

Протягом вже 7 років Київська ТПП виступає організатором національних українських стендів. Цього року на павільйоні площею 252 м2 представлені 33 провідні українські компанії агропромислового сектору, а також близько 70 учасників ділового візиту. 

 Провів церемонію відкриття української експозиції Володимир Коляденко – віце-президент Київської ТПП. Національний стенд також відвідали Юрій Полурез - Надзвичайний і Повноважний Посол України в ОАЕ, Аліна Шишкіна - директор департаменту взаємодії з експортерами та просування експорту Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, висловивши підтримку та гордість за країну і за кожного українського виробника на Gulfood 2020. Кращі компанії-експортери національного стенду були нагороджені спеціальними дипломами від Київської ТПП. З кожною компанією були проведені переговори.  

"За 7 років регулярного представлення компаній на національному стенді ми еволюціонуємо разом з українськими експортерами. Україна на Gulfood виступає великим брендом. Впізнаваність України як експортного бренду з національним продуктом – це важливо", – ділиться враженнями Ірина Зеленіна, директорка Центру підтримки експорту КТПП.

 Найбільша міжнародна продуктова виставка Gulfood у 2020 році відзначає свою срібну річницю, об'єднавши виробників харчової індустрії з 6 континентів. Відвідувачі відчувають трансформацію у всіх галузях продуктів, представлених на Gulfood, що спонукатиме виробників переосмислити свій підхід до виробництва. За спостереженнями з виставки, натуральні інгредієнти, зниження кількості цукру у продуктах, акцент на екологічності пакування, прозорість у маркуванні, будуть основними пріоритетами сектору промисловості Food&Beverage (F&B) у найближчі роки.

Gulfood 2020 року - найбільша і найвпливовіша в світі щорічна виставка харчової промисловості й виробництва напоїв, з найбільшою кількістю відвідувачів, експонентів і бізнес-операцій, проведених протягом чотирьох днів виставки. Участь беруть сотні фахівців компаній-виробників халяльної продукції з 50 країн світу. Глобальна присутність на виставці Gulfood підтверджена 120 офіційними національними павільйонами.

Читайте также:Дайджест важливих новин, аналітики та анонсів для підприємцівЯк вийти на ринок Дубаю та що для цього потрібноПріоритетом діяльності Київської торгово-промислової палати була і залишається підтримка підприємництва, розвитку економіки, промисловості Київського регіону19 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиКиївська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕПрактична допомога просуванню українського експорту на виставці GulfoodВиставка Gulfood: індекс ділової активності на українському стенді надзвичайно високийУкраїнська компанія «Овостар» отримала нагороду за найкращу інновацію на міжнародній виставці Gulfood 2021Плідні переговори під час першого дня роботи GulfoodПонад 50 українських компаній продемонструють світу продукти вітчизняного виробництва на Gulfood 2021

Календарь событий

Март 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены.
Погода  
Разработка сайта - Exipilis