укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

Записывайтесь в австрийскую программу обучения и партнерства 2017 года: экспорт из Украины в Европу!

Записывайтесь в австрийскую программу обучения и партнерства 2017 года: экспорт из Украины в Европу!

УКРАЇНА-АВСТРІЯ: ЕКСПОРТ У КРАЇНИ ЄС

Центр бізнес-освіти Київської ТПП спільно з Інститутом підтримки економіки WiFi (Австрія) оголошує набір учасників на Програму навчання та ділового партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЄС» – Група 2018. Програма включає: інтенсивний трьохмодульний курс підготовки з австрійськими експертами у Києві (48 акад. години, 6 днів), кваліфікаційний іспит із видачею успішним учасникам європейського диплома WiFi, п’ятиденну поїздку до Австрії з метою формування ділових зв’язків між українським та австрійським бізнесом.

Проект субсидується австрійською стороною.

Теми і дати тренінгів:

Модулі програми  

Попередні дати *

Ідентифікація та пошук партнерів, розвиток стратегії

жовтень 2018 р. 

Міжнародний маркетинг, стандарти ЄС та бізнес комунікація, фінансування експорту 

жовтень 2018 р.

Тест

жовтень 2018 р. 

Партнерська програма у Відні

початок грудня 2018 р.

 

* У зв’язку з міжнародним характером Програми можливі зміни дат і термінів.

Документ про закінчення: диплом WIFI, Австрія 

Внесок учасника: 690 Євро , члени КТПП 620 Євро (оплата в гривнях за поточним курсом) 

Внесок включає: інтенсивне навчання в Києві з австрійськими експертами, навчальні матеріали, переклад, каву-брейки, іспит, сприяння в пошуку потенційних партнерів згідно з інтересами співробітництва, розробку індивідуальної програми візиту, проживання в Австрії в DBL зі сніданком (SGL + 30 Євро), бізнес-форум у Відні, вітальна і заключна вечері, забезпечення в Австрії внутрішнім транспортом і перекладачем.

Додаткові витрати: відкриття візи, авіаквиток 

Кількість місць обмежена. Перевага надається компаніям, що мають конкретні цілі співробітництва в країнах ЄС та першими подали заявку. 

 Участь у програмі допоможе ідентифікувати нових ділових партнерів з Австрії, у розробці бізнес-ідей та підписанні нових угод про співпрацю. 

 Якщо ви зацікавилися, напишіть нам на адресу електронної пошти або зателефонуйте, заповніть анкету-заявку, яку ми вам надішлемо, і відправте її на адресу Київської ТПП.

Інформація та реєстрація:

Тел. / Факс: (044) 235-82-96,

E-mail: lesya.z@kcci.org.ua

Координатор програми – Леся Засульська

Для реєстрації заходьте на http://training-center.kiev.ua/treningi/shkola-eksporta/avstriyskaya-programma-partnerstva-so-stazhirovkoy-v-vene-eksport-v-stranyi-es/ 

Читайте также:Приглашаем на круглый стол «Альтернативные методы защиты бизнеса»Приглашаем на семинар «Брендинг: создание и управление брендом»В Киеве наградили лучших экспортеров годаЦифровое развитие страны: украинские стартаперы презентовали инновационно-инвестиционные возможности300 столичных предприятий приняли участие в выставке-презентации «Сделано в Киеве»Региональные зарубежные торгово-промышленные палаты решили создать в Киеве «Клуб партнерских палат»Глобальные вызовы и перспективы украинского экспорта: в Киеве прошел IV Национальный экспортный форумKVP Training Искусство ведения переговоров для МСБ19 новых членов присоединились в ряды Киевской ТППВ Киевской ТПП определяли проблемы промышленности столицы и пути их преодоления

Календарь событий

Июнь 2018
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены.
Разработка сайта - Exipilis