укр рус eng
 

Актуальна інформація

30.11.2019


Акційний пакет послуг для нових клієнтів малого та середнього бізнесу

АТ «Укрексімбанк» - потужний український банк, 100% акцій якого належать державі. 

30.11.2017


Охорона праці і пожежна безпека

Київська торгово-промислова палата проводить навчання посадових і службових осіб інших суб'єктів господарювання по наступним програмам.

22.04.2015


Міжнародний ярмарок ROMENVIROTEC проходитиме в період з 22 по 25 квітня 2015 року

Посольство України в Румунії висловлює Вам свою повагу та надсилає
інформацію щодо Міжнародної виставки технологій та обладнання у сфері охорони навколишнього середовища (ROMENVIROTEC – International trade fair for technology and environmental protection equipment).

10.12.2014


10 грудня ц. р. в приміщенні ТПП України відбудеться конференція на тему «Експортний маркетинг: комплекс заходів виведення суб’єктів господарювання на зовнішні ринки»

Торгово-промислова палата України висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що згідно з Планом основних заходів, передбачених до проведення в 2014 році, 10 грудня ц. р. в приміщенні Палати України відбудеться конференція на тему «Експортний маркетинг: комплекс заходів виведення суб’єктів господарювання на зовнішні ринки», програма якої додається.

04.12.2014


Гомель-Ратон 4.12.14
03.12.2014


3 грудня 2014 р. у Відні відбудеться українсько-австрійський бізнес-форум

Торгово-промислова палата України засвідчує Вам свою повагу і інформує, що відповідно до домовленості,  досягнутої між президентом ТПП України Г.Д. Чижиковим і президентом Федеральної палати економіки Австрії д-ром Крістофом Ляйтлем, на 3 грудня 2014 р. у Відні заплановано проведення українсько-австрійського бізнес-форуму.

02.12.2014


20-я Юбилейная Азербайджанская Международная Выставка «Телекоммуникации и Информационные Технологии» 2-5 декабря 2014 Баку, Азербайджан

Приглашаем Вашу компанию принять участие в 20й Юбилейной Азербайджанской Международной Выставке «Телекоммуникации и Информационные Технологии», которая состоится 2-5 декабря 2014 года, «Баку Экспо Центр», г. Баку, Азербайджан.

25.11.2014


Київська Торгово-промислова палата разом з Посольством Республіки Туреччина в Україні організовує на пільгових фінансових умовах візити до Туреччини для участі у Програмах Торгової Місії під час проведення спеціалізованих виставок

Київська Торгово-промислова палата разом з Посольством Республіки Туреччина в Україні організовує на пільгових фінансових умовах візити до Туреччини для участі у Програмах Торгової Місії під час проведення спеціалізованих виставок.

25.11.2014


Діловий візит української бізнес-делегації до Словенії

З 25 по 27 листопада 2014 р. Торгово-промисловою палатою України спільно з ТПП Словенії та Київською ТПП буде організовано діловий візит української бізнес-делегації до Словенії.

18.11.2014


З 18 по 21 листопада 2014р. на території Міжнародного виставкового центру (Україна, 02660, Київ, Броварський проспект, 15) проводиться XIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ
18.11.2014


Президія
18.11.2014


Комісія
14.11.2014


Знакомство с ООО «Бровары-Пластмасс».
06.11.2014


Візит Президента Київської ТПП на Кіпр 6-9 листопада 2014 року

В період з 6 по 9 листопада 2014 року відбувся візит Президента Київської ТПП Миколи Засульского на Кіпр у складі української делегації Торгово-промислової палати України на чолі з Президентом Геннадієм Чижиковим.

30.10.2014


Робоча зустріч керівництва КМДА та КТПП з розробниками ІТ-програм

30 жовтня 2014 року Київська ТПП разом з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва КМДА провела робочу зустріч з актуальних питань розвитку ІТ-сфери в управлінні та виробництві.

14.10.2014


Відновлення церкви

Нещодавню, а саме 14 жовтня , делегація Київської торгово - промислової палати відвідала с Мизинівка Черкаської області, де розташована пам’ятка архітектури - церква святого великомученика Георгія Переможця.

 

Нещодавню, а саме 14 жовтня , делегація Київської торгово - промислової палати відвідала с Мизинівка Черкаської області, де розташована пам’ятка архітектури - церква святого великомученика Георгія Переможця.

Протягом 14 років колектив Палати надавав благодійну допомогу по відновленню церкви. Допомога включала як фінансову, так і суто організаційну складові.

Церква дерев’яна, як пам’ятка архітектури ще в минулому столітті взята на державний облік, але була занедбана й потребувала негайних відновлювальних робіт: бані обвалилися, підлога та значні площі стін струхлявіли, іконостас та церковне начиння не збереглися.

З того часу, як Палата почала надавати допомогу, відновлено фундамент, дах, підняті маківки, настелена підлога, оновлені стіни, установлено іконостас, вікна, будівля пофарбована, проведені інші відбудовчі роботи. Навколишня територія приведена в належний стан.

На сьогодні церква повністю відновлена.

Колектив Палати зробив основний, визначаючий внесок у відродження історичної і духовної пам’ятки. Згодом до справи приєдналися підприємства і організації-члени Палати, регіональні палати, їх керівники. Серед них Полутова С.Г.- голова наглядової ради ПАТ «Універмаг «Дитячий світ», Сторожук М.К.- голова правління ПАТ «Київський радіозавод», Горбатюк П.М. - голова правління ПАТ «Фанери та плити», Карпенко А.Я. - член правління ЗАТ «Полюс», Рябоконь О.Г. – президент Київської обласної ТПП, Невесенко В.Д.- бувший президент Черкаської ТПП.

У делегації, яку очолював президент Київської ТПП Засульський М.В., перебували: працівники Палати, а також Рябоконь О.Г., Полутова С.Г., Сторожук М.К, Горбатюк П.М.

Делегацію зустріли сільський голова, представники районної влади, сільської громади.

Протоієрей отець Іоанн та отець Антоній відслужили молебень. Учасником відродження церкви вручили грамоти « у благословення за старанні труди на славу Святої Церкви».

Члени делегації та місцеві мешканці відзначили, що участь у відбудові церкви об’єднала та згуртувала людей. Для багатьох вона стала символом відродження духовності та історичної спадщини.

 

10.10.2014


Перелік пільги членам Київської ТПП збільшується !!!

До великого переліку пільг, що їх надає Київська торгово-промислова палата своїм членам (дивись сайт ), з 1 червня 2014 року вводиться знижка на оренду приміщень для проведення заходів в будівлі Палати в розмірі до 20%.

ТОВ «Юрія-Фарм» - лідер фармакологічного виробництва інфузійних препаратів України.

31 жовтня поточного року делегація фахівців Київської ТПП на чолі з президентом КТПП- Засульським М.В. відвідала корпорацію «Юрія-Фарм» - лідера фармакологічного виробництва інфузійних препаратів в Україні.

Вишкол для тренерів з медіації!

Три дні наприкінці жовтня (30.10.14 - 01.11.14) у Львівській ТПП в рамках Німецько-українського проекту у сфері бізнесу проходив курс «Train the training» для тренерів-медіаторів

 

Консультаційний центр з надання інформації щодо преференційного торгового режиму ЄС для України

Інформуємо Вас, що з метою роз’яснення особливостей, порядку застосування та ефективного використання українськими товаровиробниками умов преференційного торгового режиму ЄС для України Київська ТПП 28 квітня ц.р. провела практичний семінар «Експорт до ЄС: перспективи для українського виробника».

Автономный преференциальный торговый режим ЕС для Украины (с 23.04.2014 до 1.11.2014)

Згідно із заявою Європейської Комісії від 11.03.2014 Європейський Союз в односторонньому порядку планує надання Україні автономних торгових преференцій. Метою зазначених заходів є одностороннє зменшення або скасування митних зборів ЄС на товари, які походять з України.

Оприлюднено Перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження

За дорученням Мінекономрозвитку ДП "Укрметртестстандарт" інформує, що станом на листопад 2013 року держави - члени Митного союзу прийняли 34 технічних регламенти, які встановлюють вимоги до продукції.

Школа професійних переговірників - практика реальної психології бізнесу

1.Навчальний центр Київської ТПП продовжує реєстрацію (набір) у Школу професійних переговірників. Тема актуальна для всіх, хто працює з людьми: для керівників, менеджерів, які ведуть переговори з клієнтами, партнерами, постачальниками, конкурентами, для юристів, адвокатів, третейських суддів, страхових агентів.

 

Що необхідно було б врахувати при підписанні колективного трудового договору

Врегулювання адміністрацією з колективом підприємства спірних питань у процесі підписання нового колективного договору є відповідальною та трудомісткою місією.

А якщо мова йде про колективний трудовий спір — то це вже неврегульовані розбіжності між адміністрацією (власниками) та працівниками підприємства (їх представниками) з приводу встановлення та змін умов праці (включаючи заробітну плату), укладання, зміни та виконання колективних договорів, а також у зв’язку з відмовою адміністрації (власника) врахувати думку виборного представницького органу працівників при прийнятті локальних нормативних актів.

Нові послуги

Центр медіації КТПП

30.05.2014 року Рішенням Президії КТПП з метою надання допомоги бізнесу київського регіону у вирішенні спорів шляхом застосування проведення процедури медіації створено Центр медіації.

Попередня ідентифікація певних груп товарів у галузі державного експортного контролю.

Київська торгово-промислова палата отримала повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації певних груп товарів у галузі державного експортного контролю.

Комплексна послуга "Беспечна угода"

Юридичний відділ КТПП спільно за компанією "Сідікон" - членом Київської ТПП, запроваджує новий комплекс послуг по забезпеченню безпеки бізнес-угод.

Оцінка об’єктів нерухомості

Для здійснення застави, продажу, а також при судових розглядах щодо завданої шкоди від затоплення або пожежі обов'язково необхідна незалежна експертна оцінка об'єктів нерухомості.

Карнет АТА - Порядок отримання

Відділ з визначення якості, добровільної сертифікації та оформлення карнетів АТА Київської ТПП (далі Відділ) надає консультації щодо отримання та використання карнетів АТА і безпосередньо видає зазначені митні документи.

Календар подій

Листопад 2014
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Реклама

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, МСП, 01601, Україна
info@kiev-chamber.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis