укр рус eng
 

Актуальна інформація

З днем захисника України!
Важливе повідомлення від юридичного відділу КТПП

Юридичний відділ Київської торгово-промислової палати повідомляє, що у зв’язку з багаточисленними зверненнями громадян щодо вчинення обманних дій, пов’язаних з розіграшем автомобілів та незаконним використанням імені та реквізитів Київської ТПП, 18 серпня 2016року на адресу Начальника Головного управління Національної поліції України в м.Києві (вихідний № 1703-5/479) та Прокуратури міста Києва ( вихідний №1703-5/480) направлені Повідомлення про порушення законності, а також за вихідним № 1703-5/478 до Департаменту кіберполіції Національної поліції України направлена Заява (повідомлення) про вчинення кримінального правопорушення.

До уваги експортерів: Київська ТПП почала засвідчувати документи для зовнішньоекономічної діяльності

Ця послуга здійснюється відповідно до  вимог ст.11 ЗУ «Про торгово-промислові палати в Україні» та за погодження з МЗС України із акредитованими в Україні посольствами іноземних держав.

Приглашаем 11 октября 2016 года на презентацию немецкой компании DFT Deutsche Finetrading AG (файнтрейдинг)
Запрошуємо на інформаційний семінар "Вихід на ринок Канади"

Київська торгова-промислова палата спільно з адвокатською фірмою «Сергій Козьяков та Партнери» запрошує Вас взяти участь у семінарі на тему: «Вихід на ринок Канади», який відбудеться 26 жовтня 2016 року 

Открыта регистрация на тренинги эксперта по продажам Ханса-Юргена Райхеля (Германия)
ЗАПИСЫВАЙТЕСЬ В АВСТРИЙСКУЮ ПРОГРАММУ ОБУЧЕНИЯ И ПАРТНЕРСТВА 2016 ГОДА: ЭКСПОРТ ИЗ УКРАИНЫ В ЕВРОПУ!
Журнал надійного партнерства!

Київська ТПП готує спеціальне видання англійською мовою BUSINESS PANORAMA, в якому надійні українські компанії можуть розмістити свою інформацію для пошуку партнерів закордоном. У відповідності до доручення МЗС України журнал надсилається в  посольства України закордоном та міжнародні торгово-промислові палати в електронному та друкованому вигляді. 

Запрошуємо взяти участь у міжнародній виставці в складі національних стендів у секторах «інгредієнти» та «харчове обладнання»

Центр підтримки експорту Київської ТПП організовує два національних колективних стенди на виставці GULFFOOD MANUFACTURING 2016, яка відбудеться в м. Дубаї, ОАЕ у Центрі міжнародної торгівлі «Dubai World Trade center» з 07-09 листопад 2016 р. і є найвідомішим виставковим заходом у харчовій та переробній галузях на Близькому Сході та африканському регіоні.

Запущен новый сайт Центра бизнес-образования Киевской ТПП

Исчерпывающую информацию о курсах, тренингах, международные пограммах можно  получить на сайте Центра бизнес-образования.

Запрошуємо на виставку солодощів та снеків Yummex Middle East

Центр підтримки експорту Київської ТПП організовує національний колективний стенд на міжнародній виставці солодощів та снеків «Yummex Middle East 2016», більш відомої як «Sweets & Snacks Middle East», яка відбудеться в м. Дубаї, ОАЕ з 07-09 листопад 2016 р.

Юридична адреса в Києві при Київській торгово-промисловій палаті

Київська торгово-промислова палата пропонує юридичну адресу: м.Київ, вул.. Б.Хмельницького, 55 з наданням офісних, інформаційно-консультативних послуг та послуг з поштового обслуговування з наданням у строкове платне користування частини нежитлового приміщення для розташування робочого місця виконавчого органу Орендаря

Охорона праці і пожежна безпека

Запрошуємо на курси з охорони праці та пожежної безпеки в Київській торгово-промисловій палаті. Також проводимо дистанційне навчання з цих питань.

ISO 9001:2015, ISO 22000:2005, НАССР, РАЗРАБОТКА, СЕРТИФИКАЦИЯ
Київська ТПП почала видавати Свідоцтво надійного партнера

Недержавний реєстр українських підприємців створює Київська ТПП від імені ТПП України, фінансовий стан яких свідчить про їх надійність як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні та за її межами.

Увага! Шахраї!

До Київської торгово-промислової палати постійно звертаються громадяни, яким на мобільні телефони приходять смс-повідомлення з хибною інформацією про проведення акції розіграшу призів начебто за участі Київської торгово-промислової палати. Зазвичай у подібних смс-повідомленнях мова йде про виграш автомобіля.

Київська ТПП починає з вересня 2016 року засвідчення документів, пов'язаних із зовнішньоекономічною діяльністю

У  зв`язку з прийняттям Президією ТПП України «Положення про порядок засвідчення торгово-промисловими палатами в Україні документів, пов’язаних із здійсненням зовнішньоекономічної діяльності (документів комерційного характеру)», Київська торгово-промислова палата була включена до списку компетентних палат.

Cтворена робоча група з аналізу випадків незаконних податкових перевірок.
Представительство Киевской ТПП в Словении и Хорватии

Киевская ТПП информирует о том, что с целью поддержки украинских экспортеров на европейском рынке действует представительство Палаты в Словении и Хорватии.

«Програма ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» – нові можливості для українських підприємств»

Київська торгово-промислова палата розпочинає роботу по залученню підприємств до участі в Програмі «Горизонт 2020».

Юридичним відділом Київської ТПП запроваджені нові послуги

Ведення бізнесу передбачає постійне виникнення ситуацій та запитань, з якими важко розібратися особам без юридичної освіти.

ГО "Громадянський Корпус"

Благодійна допомога дітям із зони АТО

РАДА БІЗНЕС-ОМБУДСМЕНА ОФІЦІЙНО ПОЧИНАЄ ПРИЙМАТИ СКАРГИ ВІД БІЗНЕСУ

20 травня 2015 року Рада бізнес-омбудсмена офіційно розпочала свою роботу. Відтепер українські підприємці зможуть подати скаргу бізнес-омбудсмену на орган державної влади, підконтрольну державі компанію або чиновника, у разі порушення їхніх законних прав.

Новини щодо видачі сертифікатів про форс-мажор

Видача сертифікатів про форс-мажорні обставини здійснюється відповідно до Регламенту щодо засвідчення Торгово-промисловою палатою України та регіональними торгово-промисловими палатами форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили). Гаряча лінія: (044) 482-0438

Іст Інвест II

Київська ТПП виступає партнером у міжнародному проекті Іст Інвест II, який є програмою Європейської Комісії з тривалістю 3 роки (24/09/2014 - 23/09/2017).

Волонтерські місії по Донбасу
«Столичний стандарт якості»

В Київській торгово-промисловій палаті  разом з Київською міською державною адміністрацією в червні п.р. розпочалась робота з проведення  конкурсу «Столичний стандарт якості», визначенню продукції найвищої якості, присвоєнню їй диплому та відповідного знаку.

Нові послуги

Центр медіації КТПП

30.05.2014 року Рішенням Президії КТПП з метою надання допомоги бізнесу київського регіону у вирішенні спорів шляхом застосування проведення процедури медіації створено Центр медіації.
Медіатори КТПП
   Документи Центра медіації
+380050 4644495 
або 044 4820917, 044 4840438.
E-mail: mediator@kiev-chamber.org.ua

Попередня ідентифікація певних груп товарів у галузі державного експортного контролю.

Київська торгово-промислова палата отримала повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації певних груп товарів у галузі державного експортного контролю.

Комплексна послуга "Беспечна угода"

Юридичний відділ КТПП спільно за компанією "Сідікон" - членом Київської ТПП, запроваджує новий комплекс послуг по забезпеченню безпеки бізнес-угод.

Оцінка об’єктів нерухомості

Для здійснення застави, продажу, а також при судових розглядах щодо завданої шкоди від затоплення або пожежі обов'язково необхідна незалежна експертна оцінка об'єктів нерухомості.

Карнет АТА - Порядок отримання

Відділ з визначення якості, добровільної сертифікації та оформлення карнетів АТА Київської ТПП (далі Відділ) надає консультації щодо отримання та використання карнетів АТА і безпосередньо видає зазначені митні документи.

Календар подій

Жовтень 2016
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Засвідчення обставин форс-мажору
Гаряча лінія: (044) 482-0438

Опитування членів палати та підприємців

 
Реклама

 

Книги про КТПП

Видео про КТПП


вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, МСП, 01601, Україна
info@kiev-chamber.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis