укр рус eng
 

Актуальна інформація

Привабливі пропозиції для малого та середнього бізнесу. Спеціальні пропозиції щодо кредитування агробізнесу

АТ «Укрексімбанк» - потужний український банк, 100% акцій якого належать державі.

Корпоративні тренінги німецького експерта Карла-Йозефа Дойза

На запрошення Київської Торгово-промислової палати в жовтні 2015 німецький топ-тренер і коуч д-р Карл Йозеф Доез вперше проведе корпоративні тренінги за темами стратегічного менеджменту, лідерства, управління командами іконфліктамі для підприємств Київського регіона. Основна частина витрат фінансується Німеччиною.

Юридична адреса при Київській торгово-промисловій палаті

Юридична адреса при Київській торгово-промисловій палаті, поштове й секретарське обслуговування, комплекс додаткових послуг...

Охорона праці і пожежна безпека

Запрошуємо на курси з охорони праці та пожежної безпеки в Київській торгово-промисловій палаті. Також проводимо дистанційне навчання з цих питань.

Виставка "Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2015"

З 10 по 13 листопада в Києві відбудеться VIII Міжнародна спеціалізована виставка "Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2015".

INTRADE 2015

Київська ТПП на пільгових фінансових умовах організовує з 2 по 8 листопада 2015 р. візит делегації до Малайзії, м. Куала-Лумпур для участі у спеціальній програмі переговорів IBM та відвідання Міжнародної виставки «INTRADE 2015».

«Практика та психологія продажів»

Київська торгово-промислова палата запрошує відвідати тренінг на тему: «Практика та психологія продажів», який відбудеться 28-29 жовтня 2015 року з 09.00 до 16.30 у приміщенні КТПП (вул. Б. Хмельницького, 55; Біла зала, 2-й поверх). Автор і ведучий тренінгу – відомий німецький тренер і коуч д-р Карл Йозеф Дойз, який більше 20 років пропрацював як топ-менеджер в всесвітньовідомих концернах, а т.ч. Eastman Kodak і Business Systems.

Колективний стенд GULFFOOD MANUFACTURING 2015

27-29 жовтня 2015 р. Київська ТПП організовує на пільгових фінансових умовах два українських колективних стенда на виставці GULFFOOD MANUFACTURING 2015, яка проводиться в ОАЕ, м. Дубаї

Київська ТПП з 18 по 24 жовтня 2015 р. організовує візит підприємницької делегації до м. Ташкента для участі в Українсько-узбецькому діловому форумі та відвідування підприємств та галузевих виставок в Узекспоцентрі
„Baltic Fashion and Textile Vilnius“

Вильнюсская ТПРП приглашает к участию в 24-й международной выставке „Baltic Fashion and Textile Vilnius“, 15 - 17 октября 2015 г., Вильнюс

ЗРОБЛЕНО В РУМУНІЇ - РАЗОМ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

З 14 по 17 жовтня 2015 року в м.Бухарест «ROMEXPO S.A» у партнерстві з торгово-промисловими палатами Румунії організовує вперше виставку:

ЗРОБЛЕНО В РУМУНІЇ - РАЗОМ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Заочна участь у виставці Anuga (Кельн) 10-14.10.2015

Київська торгово-промислова палата пропонує зацікавленим компаніям прийняти заочну участь у виставці Anuga в рамках колективної експозиції українських виробників. Anuga– це найбільша виставка продуктів харчування в світі. 6800 експонентів зі 100 країн, більше ніж 155 000 відвідувачів.

22 вересня Президент Київської торгово-промислової М.В.Засульський на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Вірменія в Україні Андраніка Манукяна з дружиною прийняв участь у прийомі з нагоди 24-ї річниці Незалежності Республіки Вірменія
«Вимоги бізнесу до продукту освіти»

8.09.2015 року о 15:00 відбувся круглий стіл «Вимоги бізнесу до продукту освіти», який провів Комітет підприємців ринку фінансових послуг з питань соціальної відповідальності бізнесу при Торгово-промисловій палаті спільно з Київською торгово-промисловою палатою.

Виставки у ФРН 2015-16

Київська ТПП пропонує для вільного доступу членів Палати інформаційний довідник виставкових заходів, які проводитимуться у ФРН у 2015-2016 р.р.

Результати проведеного анкетування

Київська торгово-промислова палата завершила анкетування компаній, які бажають прийняти участь в роботі Комітету з питань зовнішньоекономічної діяльності.

ГЕННАДИЙ ЧИЖИКОВ НАГРАЖДЕН НАЦИОНАЛЬНЫМ ОРДЕНОМ ФРАНЦИИ

«Мне выпала огромная честь стать иностранным обладателем «Ордена Заслуг», национального ордена Франции, который был учрежден в 1963 году президентом Франции, великим генералом де Голлем. Вижу в ней оценку не только моей личной работы, но нашей общей, с Посольством Франции в Украине, за все годы сотрудничества. И конечно, вижу в этом стимул к тому, чтобы мы продолжали еще более активно, более творчески и последовательно продвигать стоящие перед нами задачи - укреплять торгово-экономические, культурные, научные связи между нашими странами», - сказал в своей речи во время вручения президент ТПП Украины Геннадий Чижиков.

Законодавці та громадскість обговорюють Проект Закону "Про медіацію в Україні"

8 липня 2015 року відбувся круглий стіл на тему:" Запровадження інституту медіації в Україні"

Міжнародна конференція «Торгово-промислові палати на шляху трансформації»

23 червня 2015 року в Київській торгово-промисловій палаті відбулась Міжнародна конференція «Торгово-промислові палати на шляху трансформації».

ГО "Громадянський Корпус"

Благодійна допомога дітям із зони АТО

Робота Комітету з питань зовнішньоекономічної діяльності при Київський ТПП у новому форматі.

За результатами засідання, яке відбулося 10 червня 2015 р. запропоновано план дій, метою якого є принципово інакший підхід до роботи Комітету націлений на досягнення конкретних результатів для його членів.

РАДА БІЗНЕС-ОМБУДСМЕНА ОФІЦІЙНО ПОЧИНАЄ ПРИЙМАТИ СКАРГИ ВІД БІЗНЕСУ

20 травня 2015 року Рада бізнес-омбудсмена офіційно розпочала свою роботу. Відтепер українські підприємці зможуть подати скаргу бізнес-омбудсмену на орган державної влади, підконтрольну державі компанію або чиновника, у разі порушення їхніх законних прав.

Новини щодо видачі сертифікатів про форс-мажор

Видача сертифікатів про форс-мажорні обставини здійснюється відповідно до Регламенту щодо засвідчення Торгово-промисловою палатою України та регіональними торгово-промисловими палатами форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили). Гаряча лінія: (044) 482-0438

Перелік пільги членам Київської ТПП збільшується !!!

До великого переліку пільг, що їх надає Київська торгово-промислова палата своїм членам (дивись сайт ), з 1 червня 2014 року вводиться знижка на оренду приміщень для проведення заходів в будівлі Палати в розмірі до 20%.

Автономный преференциальный торговый режим ЕС для Украины (с 23.04.2014 до 31.12.2015)

Згідно із заявою Європейської Комісії від 11.03.2014 Європейський Союз в односторонньому порядку планує надання Україні автономних торгових преференцій. Метою зазначених заходів є одностороннє зменшення або скасування митних зборів ЄС на товари, які походять з України.

Оприлюднено Перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження

За дорученням Мінекономрозвитку ДП "Укрметртестстандарт" інформує, що станом на листопад 2013 року держави - члени Митного союзу прийняли 34 технічних регламенти, які встановлюють вимоги до продукції.

Іст Інвест II

Київська ТПП виступає партнером у міжнародному проекті Іст Інвест II, який є програмою Європейської Комісії з тривалістю 3 роки (24/09/2014 - 23/09/2017).

Волонтерські місії по Донбасу
Центральноєвропейська ініціатива (ЦЄІ)

Центральноєвропейська ініціатива (ЦЄІ) є регіональною організацією країн Центральної та Східної Європи, діяльність якої спрямована на налагодження багатостороннього співробітництва у політичній, соціально-економічній, науковій та культурній сферах та сприяння зміцненню стабільності і безпеки в регіоні.

Київська ТПП у друге приймає участь у проекті East Invest 2

В рамках Східного партнерства стартувала ініціатива по підтримці малого та середнього підприємництва в країнах партнерах, які мають Зону вільної торгівлі з ЕС (в.т.ч. Україна), із залученням ЕБРР, Європейського інвестиційного банку та Німецького банку розвитку.

Підтримай українське!

Київська ТПП спільно з провідними українськими медіа надає українським виробникам унікальну можливість більш ефективного просування своїх товарів та послуг, тим самим сприяє розвитку та підсиленню конкурентоспроможності української економіки.

«Столичний стандарт якості»

В Київській торгово-промисловій палаті  разом з Київською міською державною адміністрацією в червні п.р. розпочалась робота з проведення  конкурсу «Столичний стандарт якості», визначенню продукції найвищої якості, присвоєнню їй диплому та відповідного знаку.

Стан двостороннього торговельно-економічного співробітництва України з Республікою Казахстан за І квартал 2015 рік

(за даними Держстату України)

ПОЛЬЩА Інформаційно-аналітична довідка

Щодо тенденцій розвитку польського імпорту

(інформаційно-аналітична довідка)

 

Школа тренерської майстерності

При Київській торгово-промисловій палаті відкриває свої двері Школа тренерської майстерності, яка покликана готувати бізнес-тренерів та інструкторів професійного навчання на рівні майстрів міжнародного класу.

УЗБЕКИСТАН Інформаційно-аналітична довідка

щодо структури імпорту Узбекистану та перспективних напрямків та галузей співробітництваac

СТАН ДВОСТОРОННЬОЇ ТОРГІВЛІ ТОВАРАМИ ТА ПОСЛУГАМИ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ФРН
RENAC

Інформуємо Вас про те, що Бюро Делегації німецької економіки в Україні та ТОВ «ДЕінтернаціональ», у співпраці з Академією відновлювальних джерел енергії (RENAC AG), організовує інформаційну поїздку на тему: „Перехід Німеччини від традиційної до високоефективної відновлювальної енергетики: роль біогазу, вітроенергетики,сонячної енергетики та геотермії“

Застосування режиму звільнення від ПДВ

На період проведення антитерористичної операції, відповідно до Податкового кодексу України, від оподаткування податком на додану вартість звільняються певні операції.

Українсько-азербайджанське торговельно-економічне співробітництво

Українсько-азербайджанські відносини в торговельно-економічній сфері мають характер реального стратегічного партнерства. У зв'язку із складною внутрішньополітичною ситуацією в Україні, пов'язаною з військовою агресією Росії проти нашої країни і анексією Криму, динаміка українсько-азербайджанського діалогу дещо зменшилася.

Виставкові заходи, які відбуватимуться у другій половині 2015 року у Польщі
Международные выставки и Конференции в Азербайджане 2016
Информация Посольства Узбекистана в Украине о защите прав и интересов предпринимателей в Узбекистане

«По инициативе Президента нашей страны Ислама Каримова в Ташкенте прошла республиканская конференция-семинар «О мерах по повышению роли и ответственности правоохранительных органов в деле реализации Программы дальнейшего реформирования, структурных преобразований и диверсификации экономики на 2015-2019 годы».

Успешно стартовал проект «Украина-Австрия: экспорт в страны ЕС»

Успешно стартовал проект «Украина-Австрия: экспорт в страны ЕС», реализуемый совместно с ведущим австрийским институтом WiFi и призванный содействовать экспортным возможностям украинского бизнеса.

Нові послуги

Центр медіації КТПП

30.05.2014 року Рішенням Президії КТПП з метою надання допомоги бізнесу київського регіону у вирішенні спорів шляхом застосування проведення процедури медіації створено Центр медіації.

+380050 4644495 або 044 4820917, 044 4840438.

E-mail: mediator@kiev-chamber.org.ua

Попередня ідентифікація певних груп товарів у галузі державного експортного контролю.

Київська торгово-промислова палата отримала повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації певних груп товарів у галузі державного експортного контролю.

Комплексна послуга "Беспечна угода"

Юридичний відділ КТПП спільно за компанією "Сідікон" - членом Київської ТПП, запроваджує новий комплекс послуг по забезпеченню безпеки бізнес-угод.

Оцінка об’єктів нерухомості

Для здійснення застави, продажу, а також при судових розглядах щодо завданої шкоди від затоплення або пожежі обов'язково необхідна незалежна експертна оцінка об'єктів нерухомості.

Карнет АТА - Порядок отримання

Відділ з визначення якості, добровільної сертифікації та оформлення карнетів АТА Київської ТПП (далі Відділ) надає консультації щодо отримання та використання карнетів АТА і безпосередньо видає зазначені митні документи.

Календар подій

Жовтень 2015
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Засвідчення обставин форс-мажору
Гаряча лінія: (044) 482-0438

 

Реклама

Книги про КТПП

Видео про КТПП


вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, МСП, 01601, Україна
info@kiev-chamber.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis