укр рус eng
 

Актуальна інформація

Охорона праці і пожежна безпека

Київська торгово-промислова палата проводить навчання посадових і службових осіб інших суб'єктів господарювання по наступним програмам.

Міжнародний ярмарок ROMENVIROTEC проходитиме в період з 22 по 25 квітня 2015 року

Посольство України в Румунії висловлює Вам свою повагу та надсилає
інформацію щодо Міжнародної виставки технологій та обладнання у сфері охорони навколишнього середовища (ROMENVIROTEC – International trade fair for technology and environmental protection equipment).

MIHAS 2015

Київська ТПП за підтримки Посольства Малайзії та малайзійської урядової корпорації «MATRADE» з 29.03 по 3.04.2015 р. організовує на пільгових фінансових умовах візит української делегації у Малайзію

ZulieferMesse/INTEC 2015

З метою сприяння розвиткові промислового комплексу України, реалізації його наукового-технічного потенціалу, завантаження існуючих виробничих потужностей додатковими замовленнями, Київська ТПП організовує на пільгових умовах український колективний стенд промислових підприємств та науково-технічних установ на широко відомій у ФРН та країнах Європи спільній виставці субконтрактига у промисловості, приладо- та машинобудуванні “ZulieferMesse/INTEC 2015”, яка відбудеться на Лейпцигському ярмарку 24 – 27 лютого 2015 р.,www.zuliefermesse.de  ,  www.messe-intec.de  .

«Як організувати експорт товарів з України?»

Учбовий центр Київської торгово-промислової палати спільно з Клубом експортерів України запрошує Вас взяти участь в одноденному науково-практичному семінарі на тему: «Як організувати експорт товарів з України?» який відбудеться 29 січня 2015 з 09.00 до 17.00 в приміщенні КТПП.

 

 

«Політика недискримінації з перших рук»

Які нові виклики перед компаніями у зв’язку із договором про асоціацію з Європейським Союзом? Чи готовий Ваш бізнес до стандартів Європейського Союзу із заборони дискримінації?
Учбовий центр Київської ТПП разом з Всеукраїнською благодійною організацією «Точка опори» запрошує Вас взяти участь в семінарі на тему «Політика недискримінації з перших рук»,який відбудеться 29 січня з 10.00 по 14.00 в приміщенні КТПП.

«ПРОИЗВЕДЕНО В МОЛДОВЕ»

С 28 января по 01 февраля 2015 года, в г. Кипгинэу, в МВЦ «Молдэкспо» приглашаем принять участие в XIV-ом выпуске национальной многоотраслевой выставке «ПРОИЗВЕДЕНО В МОЛДОВЕ»

Інформація про Трейд-Клуб

27 січня 2015 р. в Київській ТПП відбудеться засідання Міжнародного Трейд-клубу з проведенням індивідуальних зустрічей та переговорів

Медіація в Україні: як знаходити компроміс без суду

23 січня 2015 року у Київській ТПП відбувся інформаційний семінар на тему:«Шанси і користь для бізнес-медіації на підприємницькому просторі України». Учасники заходу змогли отримати інформацію на цю тему «з перших вуст», адже доповідати та відповідати на питання було запрошено найдосвідченіших бізнес-медіаторів з України, а також фахівців із Німеччини, які займаються цією темою вже не один рік.

Президиум на АО ОБОЛОНЬ
Новини щодо видачі сертифікатів про форс-мажор

18 грудня 2014 року Президією Торгово-промислової палати було затверджено нову редакцію Регламенту щодо засвідчення Торгово-промисловою палатою України та регіональними торгово-промисловими палатами форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).

Об’ява

Київська торгово-промислова палата надає в оренду приміщення

Знакомство с ООО «Бровары-Пластмасс».
Робоча зустріч керівництва КМДА та КТПП з розробниками ІТ-програм

30 жовтня 2014 року Київська ТПП разом з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва КМДА провела робочу зустріч з актуальних питань розвитку ІТ-сфери в управлінні та виробництві.

Відновлення церкви

Нещодавню, а саме 14 жовтня , делегація Київської торгово - промислової палати відвідала с Мизинівка Черкаської області, де розташована пам’ятка архітектури - церква святого великомученика Георгія Переможця.

 

Нещодавню, а саме 14 жовтня , делегація Київської торгово - промислової палати відвідала с Мизинівка Черкаської області, де розташована пам’ятка архітектури - церква святого великомученика Георгія Переможця.

Протягом 14 років колектив Палати надавав благодійну допомогу по відновленню церкви. Допомога включала як фінансову, так і суто організаційну складові.

Церква дерев’яна, як пам’ятка архітектури ще в минулому столітті взята на державний облік, але була занедбана й потребувала негайних відновлювальних робіт: бані обвалилися, підлога та значні площі стін струхлявіли, іконостас та церковне начиння не збереглися.

З того часу, як Палата почала надавати допомогу, відновлено фундамент, дах, підняті маківки, настелена підлога, оновлені стіни, установлено іконостас, вікна, будівля пофарбована, проведені інші відбудовчі роботи. Навколишня територія приведена в належний стан.

На сьогодні церква повністю відновлена.

Колектив Палати зробив основний, визначаючий внесок у відродження історичної і духовної пам’ятки. Згодом до справи приєдналися підприємства і організації-члени Палати, регіональні палати, їх керівники. Серед них Полутова С.Г.- голова наглядової ради ПАТ «Універмаг «Дитячий світ», Сторожук М.К.- голова правління ПАТ «Київський радіозавод», Горбатюк П.М. - голова правління ПАТ «Фанери та плити», Карпенко А.Я. - член правління ЗАТ «Полюс», Рябоконь О.Г. – президент Київської обласної ТПП, Невесенко В.Д.- бувший президент Черкаської ТПП.

У делегації, яку очолював президент Київської ТПП Засульський М.В., перебували: працівники Палати, а також Рябоконь О.Г., Полутова С.Г., Сторожук М.К, Горбатюк П.М.

Делегацію зустріли сільський голова, представники районної влади, сільської громади.

Протоієрей отець Іоанн та отець Антоній відслужили молебень. Учасником відродження церкви вручили грамоти « у благословення за старанні труди на славу Святої Церкви».

Члени делегації та місцеві мешканці відзначили, що участь у відбудові церкви об’єднала та згуртувала людей. Для багатьох вона стала символом відродження духовності та історичної спадщини.

 

Перелік пільги членам Київської ТПП збільшується !!!

До великого переліку пільг, що їх надає Київська торгово-промислова палата своїм членам (дивись сайт ), з 1 червня 2014 року вводиться знижка на оренду приміщень для проведення заходів в будівлі Палати в розмірі до 20%.

ТОВ «Юрія-Фарм» - лідер фармакологічного виробництва інфузійних препаратів України.

31 жовтня поточного року делегація фахівців Київської ТПП на чолі з президентом КТПП- Засульським М.В. відвідала корпорацію «Юрія-Фарм» - лідера фармакологічного виробництва інфузійних препаратів в Україні.

Консультаційний центр з надання інформації щодо преференційного торгового режиму ЄС для України

Інформуємо Вас, що з метою роз’яснення особливостей, порядку застосування та ефективного використання українськими товаровиробниками умов преференційного торгового режиму ЄС для України Київська ТПП 28 квітня ц.р. провела практичний семінар «Експорт до ЄС: перспективи для українського виробника».

Автономный преференциальный торговый режим ЕС для Украины (с 23.04.2014 до 1.11.2014)

Згідно із заявою Європейської Комісії від 11.03.2014 Європейський Союз в односторонньому порядку планує надання Україні автономних торгових преференцій. Метою зазначених заходів є одностороннє зменшення або скасування митних зборів ЄС на товари, які походять з України.

Оприлюднено Перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження

За дорученням Мінекономрозвитку ДП "Укрметртестстандарт" інформує, що станом на листопад 2013 року держави - члени Митного союзу прийняли 34 технічних регламенти, які встановлюють вимоги до продукції.

НОВИНИ ЦЕНТРУ МЕДІАЦІЇ КТПП

11 грудня 2014 р. в Інституті адвокатури, у рамках щорічного Всеукраїнського тижня права, який проводився Міністерством юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів при Мін’юсті пройшов майстер клас - "Переваги медіації, як альтернативного способу вирішення спорів".

Співчуття щодо подій в Маріуполі

Київська торгово-промислова палата висловлює співчуття у зв'язку з терактом у Маріуполі, в результаті якого загинуло 30 осіб, а ще понад 90 поранено.

Нові послуги

Центр медіації КТПП

30.05.2014 року Рішенням Президії КТПП з метою надання допомоги бізнесу київського регіону у вирішенні спорів шляхом застосування проведення процедури медіації створено Центр медіації.

Попередня ідентифікація певних груп товарів у галузі державного експортного контролю.

Київська торгово-промислова палата отримала повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації певних груп товарів у галузі державного експортного контролю.

Комплексна послуга "Беспечна угода"

Юридичний відділ КТПП спільно за компанією "Сідікон" - членом Київської ТПП, запроваджує новий комплекс послуг по забезпеченню безпеки бізнес-угод.

Оцінка об’єктів нерухомості

Для здійснення застави, продажу, а також при судових розглядах щодо завданої шкоди від затоплення або пожежі обов'язково необхідна незалежна експертна оцінка об'єктів нерухомості.

Карнет АТА - Порядок отримання

Відділ з визначення якості, добровільної сертифікації та оформлення карнетів АТА Київської ТПП (далі Відділ) надає консультації щодо отримання та використання карнетів АТА і безпосередньо видає зазначені митні документи.

Календар подій

Січень 2015
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

 

Реклама

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, МСП, 01601, Україна
info@kiev-chamber.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis