укр рус eng
 

Актуальна інформація

Охорона праці і пожежна безпека

Київська торгово-промислова палата проводить навчання посадових і службових осіб інших суб'єктів господарювання по наступним програмам.

«Весна в Гомеле»

Гомельским отделением БелТПП риглашает Вас принять участие в самом значимом событии - в XVI Международной универсальной выставке- ярмарке «Весна в Гомеле», 21-24 мая 2015г. и XII Гомельском экономическом форуме, 22 мая 2015г.

Міжнародний ярмарок ROMENVIROTEC проходитиме в період з 22 по 25 квітня 2015 року

Посольство України в Румунії висловлює Вам свою повагу та надсилає
інформацію щодо Міжнародної виставки технологій та обладнання у сфері охорони навколишнього середовища (ROMENVIROTEC – International trade fair for technology and environmental protection equipment).

«Аналіз практики трирічного застосування правил Інкотермс 2010 в ЗЕД-контрактах в ЄС та Україні »

Учбовий центр Київської торгово-промислової палати спільно з Клубом експортерів України запрошує Вас взяти участь в одноденному науково-практичному семінарі на тему: «Аналіз практики трирічного застосування правил Інкотермс 2010 в ЗЕД-контрактах в ЄС та Україні »який відбудеться 2 квітня 2015 року з 09.30 до 17.00 в приміщенні КТПП.

MIHAS 2015

Київська ТПП за підтримки Посольства Малайзії та малайзійської урядової корпорації «MATRADE» з 29.03 по 3.04.2015 р. організовує на пільгових фінансових умовах візит української делегації у Малайзію

«Як організувати експорт товарів з України?»

Учбовий центр Київської торгово-промислової палати спільно з Клубом експортерів України запрошує Вас взяти участь в одноденному науково-практичному семінарі на тему: «Як організувати експорт товарів з України?» який відбудеться 19 березня 2015 з 09.00 до 17.00 в приміщенні КТПП.

 

«Податковий компроміс 2015: практика, механізм, ризики»

Юридична фірма Pragnum за підтримки Київської торгово-промислової палати запрошує на практикум «Податковий компроміс 2015: практика, механізм, ризики», який відбудеться 18 березня 2015р.

Участь у заході безкоштовна.

«Новий тренд: Експорт до Китаю»

Навчальний центр Київської торгово-промислової палати спільно з з Клубом експортерів України запрошує Вас взяти участь в одноденному науково-практичному семінарі «Новий тренд: Експорт до Китаю» який відбудеться 13 березня 2015 з 09.00 до 18.00 в приміщенні КТПП (вул. Б. Хмельницького, 55; Конференц-зал, 7 поверх, к. 703)

«Сучасні загрози в кібернетичному просторі та новітні системи захисту інформації компанії CISCO»

Учбовий центр Київської торгово-промислової палати спільно з компанією «CISCO» та «СЛ Глобал Сервіс» запрошує Вас взяти участь у семінарі на тему: «Сучасні загрози в кібернетичному просторі та новітні системи захисту інформації компанії CISCO» який відбудеться 11 березня 2015 з 10.30 до 17.00 в приміщенні КТПП.

Выездное заседание Президиума Киевской ТПП на ДП "Гальванотехника"
Конференція членів Київської торгово-промислової палати

5 лютого 2015 р. в Київській ТПП відбулася Конференція членів Київської торгово-промислової палати.

Учасники програми «Економічне коло»: як допомогти українським підприємцям виходити на нові ринки

Що заважає українському бізнесу виходити на нові закордонні ринки та як усунути ці перешкоди говорили 2 лютого учасники програми Київської державної телерадіокомпаніі «Економічне коло».

Політика недискримінації з перших рук

Освітній центр КТПП спільно з ВСЕУКРАЇНСЬКОЮ БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «ТОЧКА ОПОРИ» 29 січня 2015р. провели семінар «Політика недискримінації з перших рук».

Новини щодо видачі сертифікатів про форс-мажор

18 грудня 2014 року Президією Торгово-промислової палати було затверджено нову редакцію Регламенту щодо засвідчення Торгово-промисловою палатою України та регіональними торгово-промисловими палатами форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).

Об’ява

Київська торгово-промислова палата надає в оренду приміщення

Перелік пільги членам Київської ТПП збільшується !!!

До великого переліку пільг, що їх надає Київська торгово-промислова палата своїм членам (дивись сайт ), з 1 червня 2014 року вводиться знижка на оренду приміщень для проведення заходів в будівлі Палати в розмірі до 20%.

Автономный преференциальный торговый режим ЕС для Украины (с 23.04.2014 до 31.12.2015)

Згідно із заявою Європейської Комісії від 11.03.2014 Європейський Союз в односторонньому порядку планує надання Україні автономних торгових преференцій. Метою зазначених заходів є одностороннє зменшення або скасування митних зборів ЄС на товари, які походять з України.

Оприлюднено Перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження

За дорученням Мінекономрозвитку ДП "Укрметртестстандарт" інформує, що станом на листопад 2013 року держави - члени Митного союзу прийняли 34 технічних регламенти, які встановлюють вимоги до продукції.

Школа професійних переговірників - практика реальної психології бізнесу

Навчальний центр Київської ТПП продовжує реєстрацію (набір) у Школу професійних переговірників. Тема актуальна для всіх, хто працює з людьми: для керівників, менеджерів, які ведуть переговори з клієнтами, партнерами, постачальниками, конкурентами, для юристів, адвокатів, третейських суддів, страхових агентів.

Для реєстрації необхідно заповнити форму

Співчуття щодо подій в Маріуполі

Київська торгово-промислова палата висловлює співчуття у зв'язку з терактом у Маріуполі, в результаті якого загинуло 30 осіб, а ще понад 90 поранено.

Підготовка найближчого номеру журналу BUSINESS PANORAMA

Підготовка найближчого номеру журналу BUSINESS PANORAMA з діловими пропозиціями підприємств буде тривати до 1 березня 2015 року.

Волонтерські місії по Донбасу

Нові послуги

Центр медіації КТПП

30.05.2014 року Рішенням Президії КТПП з метою надання допомоги бізнесу київського регіону у вирішенні спорів шляхом застосування проведення процедури медіації створено Центр медіації.

Попередня ідентифікація певних груп товарів у галузі державного експортного контролю.

Київська торгово-промислова палата отримала повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації певних груп товарів у галузі державного експортного контролю.

Комплексна послуга "Беспечна угода"

Юридичний відділ КТПП спільно за компанією "Сідікон" - членом Київської ТПП, запроваджує новий комплекс послуг по забезпеченню безпеки бізнес-угод.

Оцінка об’єктів нерухомості

Для здійснення застави, продажу, а також при судових розглядах щодо завданої шкоди від затоплення або пожежі обов'язково необхідна незалежна експертна оцінка об'єктів нерухомості.

Карнет АТА - Порядок отримання

Відділ з визначення якості, добровільної сертифікації та оформлення карнетів АТА Київської ТПП (далі Відділ) надає консультації щодо отримання та використання карнетів АТА і безпосередньо видає зазначені митні документи.

Календар подій

Лютий 2015
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728

 

Реклама

Книги про КТПП

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, МСП, 01601, Україна
info@kiev-chamber.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis