укр рус eng
 

Актуальна інформація

Привабливі пропозиції для малого та середнього бізнесу. Спеціальні пропозиції щодо кредитування агробізнесу

АТ «Укрексімбанк» - потужний український банк, 100% акцій якого належать державі.

НАБОР в Программу со стажировкой в Вене: «Украина – Австрия: Экспорт в страны ЕС»

Торопитесь – 95% мест уже заняты!

НАДАННЯ ЮРИДИЧНОЇ АДРЕСИ

Київська торгово-промислова палата проводить роботу по наданню послуги «юридична адреса»

Охорона праці і пожежна безпека

Київська торгово-промислова палата проводить навчання посадових і службових осіб інших суб'єктів господарювання по наступним програмам.

INTRADE 2015

Київська ТПП на пільгових фінансових умовах організовує з 2 по 8 листопада 2015 р. візит делегації до Малайзії, м. Куала-Лумпур для участі у спеціальній програмі переговорів IBM та відвідання Міжнародної виставки «INTRADE 2015».

Корпоративні тренінги німецького експерта Карла-Йозефа Дойза

На запрошення Київської Торгово-промислової палати в жовтні 2015 німецький топ-тренер і коуч д-р Карл Йозеф Доез вперше проведе корпоративні тренінги за темами стратегічного менеджменту, лідерства, управління командами іконфліктамі для підприємств Київського регіона. Основна частина витрат фінансується Німеччиною.

Колективний стенд GULFFOOD MANUFACTURING 2015

27-29 жовтня 2015 р. Київська ТПП організовує на пільгових фінансових умовах два українських колективних стенда на виставці GULFFOOD MANUFACTURING 2015, яка проводиться в ОАЕ, м. Дубаї

Комплексний візит української делегації до Узбекистану

19–23 жовтня 2015 г. Київська ТПП у співпраці з ТПП та посольством Республіки Узбекистані організовує комплексний візит української делегації до Узбекистану, м. Ташкенту для участі у міжнародному діловому форумі та галузевих виставках.

„Baltic Fashion and Textile Vilnius“

Вильнюсская ТПРП приглашает к участию в 24-й международной выставке „Baltic Fashion and Textile Vilnius“, 15 - 17 октября 2015 г., Вильнюс

7-мая выставка литовских производителей «Выбирай товар литовский 2015»

Информируем, что 2-4 октября 2015 г. в г. Каунас (Литва) состоится 7-мая выставка производителей страны «Выбирай товар литовский 2015» («Rinkis prekę lietuvišką 2015»).

Энергоэффективность: практическая экономия ресурсов и денег на предприятии

Приглашаем менеджеров, коммерческих и технических специалистов на практический семинар по доступным методам экономии энергоресурсов и денег на предприятии.

Пільговий візит української делегації до Малайзії

Пільговий візит української делегації до Малайзії, м. Куала-Лумпур для участі у програмі переговорів IBM IGEM 2015 та виставці «International Greentech and Eco Products Exhibition & Conference 2015», (Зелені технології, екопродукція та навколишнє середовище) 7 - 11 вересня 2015 р.

Парламентські слухання

Лист №1702/1-5/535 від 03.08.2015

Керівникам підприємств, членам Київської ТПП

Засідання Президії Київської ТПП
Виставки у ФРН 2015-16

Київська ТПП пропонує для вільного доступу членів Палати інформаційний довідник виставкових заходів, які проводитимуться у ФРН у 2015-2016 р.р.

Результати проведеного анкетування

Київська торгово-промислова палата завершила анкетування компаній, які бажають прийняти участь в роботі Комітету з питань зовнішньоекономічної діяльності.

ГЕННАДИЙ ЧИЖИКОВ НАГРАЖДЕН НАЦИОНАЛЬНЫМ ОРДЕНОМ ФРАНЦИИ

«Мне выпала огромная честь стать иностранным обладателем «Ордена Заслуг», национального ордена Франции, который был учрежден в 1963 году президентом Франции, великим генералом де Голлем. Вижу в ней оценку не только моей личной работы, но нашей общей, с Посольством Франции в Украине, за все годы сотрудничества. И конечно, вижу в этом стимул к тому, чтобы мы продолжали еще более активно, более творчески и последовательно продвигать стоящие перед нами задачи - укреплять торгово-экономические, культурные, научные связи между нашими странами», - сказал в своей речи во время вручения президент ТПП Украины Геннадий Чижиков.

Законодавці та громадскість обговорюють Проект Закону "Про медіацію в Україні"

8 липня 2015 року відбувся круглий стіл на тему:" Запровадження інституту медіації в Україні"

Міжнародна конференція «Торгово-промислові палати на шляху трансформації»

23 червня 2015 року в Київській торгово-промисловій палаті відбулась Міжнародна конференція «Торгово-промислові палати на шляху трансформації».

ГО "Громадянський Корпус"

Благодійна допомога дітям із зони АТО

Робота Комітету з питань зовнішньоекономічної діяльності при Київський ТПП у новому форматі.

За результатами засідання, яке відбулося 10 червня 2015 р. запропоновано план дій, метою якого є принципово інакший підхід до роботи Комітету націлений на досягнення конкретних результатів для його членів.

РАДА БІЗНЕС-ОМБУДСМЕНА ОФІЦІЙНО ПОЧИНАЄ ПРИЙМАТИ СКАРГИ ВІД БІЗНЕСУ

20 травня 2015 року Рада бізнес-омбудсмена офіційно розпочала свою роботу. Відтепер українські підприємці зможуть подати скаргу бізнес-омбудсмену на орган державної влади, підконтрольну державі компанію або чиновника, у разі порушення їхніх законних прав.

Новини щодо видачі сертифікатів про форс-мажор

Видача сертифікатів про форс-мажорні обставини здійснюється відповідно до Регламенту щодо засвідчення Торгово-промисловою палатою України та регіональними торгово-промисловими палатами форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили). Гаряча лінія: (044) 482-0438

Перелік пільги членам Київської ТПП збільшується !!!

До великого переліку пільг, що їх надає Київська торгово-промислова палата своїм членам (дивись сайт ), з 1 червня 2014 року вводиться знижка на оренду приміщень для проведення заходів в будівлі Палати в розмірі до 20%.

Автономный преференциальный торговый режим ЕС для Украины (с 23.04.2014 до 31.12.2015)

Згідно із заявою Європейської Комісії від 11.03.2014 Європейський Союз в односторонньому порядку планує надання Україні автономних торгових преференцій. Метою зазначених заходів є одностороннє зменшення або скасування митних зборів ЄС на товари, які походять з України.

Оприлюднено Перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження

За дорученням Мінекономрозвитку ДП "Укрметртестстандарт" інформує, що станом на листопад 2013 року держави - члени Митного союзу прийняли 34 технічних регламенти, які встановлюють вимоги до продукції.

Іст Інвест II

Київська ТПП виступає партнером у міжнародному проекті Іст Інвест II, який є програмою Європейської Комісії з тривалістю 3 роки (24/09/2014 - 23/09/2017).

Волонтерські місії по Донбасу
Центральноєвропейська ініціатива (ЦЄІ)

Центральноєвропейська ініціатива (ЦЄІ) є регіональною організацією країн Центральної та Східної Європи, діяльність якої спрямована на налагодження багатостороннього співробітництва у політичній, соціально-економічній, науковій та культурній сферах та сприяння зміцненню стабільності і безпеки в регіоні.

Київська ТПП у друге приймає участь у проекті East Invest 2

В рамках Східного партнерства стартувала ініціатива по підтримці малого та середнього підприємництва в країнах партнерах, які мають Зону вільної торгівлі з ЕС (в.т.ч. Україна), із залученням ЕБРР, Європейського інвестиційного банку та Німецького банку розвитку.

Підтримай українське!

Київська ТПП спільно з провідними українськими медіа надає українським виробникам унікальну можливість більш ефективного просування своїх товарів та послуг, тим самим сприяє розвитку та підсиленню конкурентоспроможності української економіки.

«Столичний стандарт якості»

В Київській торгово-промисловій палаті  разом з Київською міською державною адміністрацією в червні п.р. розпочалась робота з проведення  конкурсу «Столичний стандарт якості», визначенню продукції найвищої якості, присвоєнню їй диплому та відповідного знаку.

Стан двостороннього торговельно-економічного співробітництва України з Республікою Казахстан за І квартал 2015 рік

(за даними Держстату України)

Школа тренерської майстерності

При Київській торгово-промисловій палаті відкриває свої двері Школа тренерської майстерності, яка покликана готувати бізнес-тренерів та інструкторів професійного навчання на рівні майстрів міжнародного класу.

RENAC

Інформуємо Вас про те, що Бюро Делегації німецької економіки в Україні та ТОВ «ДЕінтернаціональ», у співпраці з Академією відновлювальних джерел енергії (RENAC AG), організовує інформаційну поїздку на тему: „Перехід Німеччини від традиційної до високоефективної відновлювальної енергетики: роль біогазу, вітроенергетики,сонячної енергетики та геотермії“

Нові послуги

Центр медіації КТПП

30.05.2014 року Рішенням Президії КТПП з метою надання допомоги бізнесу київського регіону у вирішенні спорів шляхом застосування проведення процедури медіації створено Центр медіації.

+380050 4644495 або 044 4820917, 044 4840438.

E-mail: mediator@kiev-chamber.org.ua

Попередня ідентифікація певних груп товарів у галузі державного експортного контролю.

Київська торгово-промислова палата отримала повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації певних груп товарів у галузі державного експортного контролю.

Комплексна послуга "Беспечна угода"

Юридичний відділ КТПП спільно за компанією "Сідікон" - членом Київської ТПП, запроваджує новий комплекс послуг по забезпеченню безпеки бізнес-угод.

Оцінка об’єктів нерухомості

Для здійснення застави, продажу, а також при судових розглядах щодо завданої шкоди від затоплення або пожежі обов'язково необхідна незалежна експертна оцінка об'єктів нерухомості.

Карнет АТА - Порядок отримання

Відділ з визначення якості, добровільної сертифікації та оформлення карнетів АТА Київської ТПП (далі Відділ) надає консультації щодо отримання та використання карнетів АТА і безпосередньо видає зазначені митні документи.

Календар подій

Серпень 2015
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Засвідчення обставин форс-мажору
Гаряча лінія: (044) 482-0438

 

Реклама

Книги про КТПП

Видео про КТПП


вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, МСП, 01601, Україна
info@kiev-chamber.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis