укр рус eng
 

Актуальна інформація

Охорона праці і пожежна безпека

Київська торгово-промислова палата проводить навчання посадових і службових осіб інших суб'єктів господарювання по наступним програмам.

Оренда під офіс. Хороші умови за кращу ціну!

Київська торгово-промислова палата надає в оренду приміщення

Комплексний візит української делегації до Узбекистану

19–23 жовтня 2015 г. Київська ТПП у співпраці з ТПП та посольством Республіки Узбекистані організовує комплексний візит української делегації до Узбекистану, м. Ташкенту для участі у міжнародному діловому форумі та галузевих виставках.

Український стенд на міжнародній виставці продуктів харчування та напоїв «Africa’s Big Seven»

Київська торгово-промислова палата запрошує до участі у складі української експозиції в м. Йоганнесбург 21-23 червня 2015 року, ПАР

XXIII Міжнародна спеціалізована виставка машинобудування BALTTECHNIKA 2015

21 травня 2015 року у Вільнюсі відбудуться індивідуальні переговори International Brokerage Event з потенційними партнерами під час XXIII Міжнародної спеціалізованої виставки машинобудування BALTTECHNIKA 2015 http://www.litexpo.lt/ru/event/72/show.

«Весна в Гомеле»

Гомельским отделением БелТПП риглашает Вас принять участие в самом значимом событии - в XVI Международной универсальной выставке- ярмарке «Весна в Гомеле», 21-24 мая 2015г. и XII Гомельском экономическом форуме, 22 мая 2015г.

Основні принципи європейської системи технічного регулювання

Учбовий центр Київської торгово-промислової палати» запрошує Вас взяти участь в семінарі-дискусії на тему: «Основні принципи європейської системи технічного регулювання» який відбудеться 19 травня 2015 з 10.00 до 12.00 в приміщенні КТПП.

Ефективна ділова перезентація

Учбовий центр Київської торгово-промислової палати» запрошує Вас взяти участь у тренінгу на тему: «Ефективна ділова перезентація» який відбудеться 14 та 20 травня 2015 з 09.30 до 16.30 в приміщенні КТПП.

Акція: тільки в травні ціна для представників реального сектора економіки - 990,00 грн (в.ч. ПДВ)!

Конференция «Doing Business in Hungary»

Под патронатом Посольства Венгрии в Украине 14 мая 2015 года в Отеле «Hilton Kyiv» состоится Конференция «Doing Business in Hungary» («Ведение бизнеса в Венгрии»)

Учасники програми «Економічне коло»: як допомогти українським підприємцям виходити на нові ринки

Що заважає українському бізнесу виходити на нові закордонні ринки та як усунути ці перешкоди говорили 2 лютого учасники програми Київської державної телерадіокомпаніі «Економічне коло».

Новини щодо видачі сертифікатів про форс-мажор

18 грудня 2014 року Президією Торгово-промислової палати було затверджено нову редакцію Регламенту щодо засвідчення Торгово-промисловою палатою України та регіональними торгово-промисловими палатами форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).

Перелік пільги членам Київської ТПП збільшується !!!

До великого переліку пільг, що їх надає Київська торгово-промислова палата своїм членам (дивись сайт ), з 1 червня 2014 року вводиться знижка на оренду приміщень для проведення заходів в будівлі Палати в розмірі до 20%.

Автономный преференциальный торговый режим ЕС для Украины (с 23.04.2014 до 31.12.2015)

Згідно із заявою Європейської Комісії від 11.03.2014 Європейський Союз в односторонньому порядку планує надання Україні автономних торгових преференцій. Метою зазначених заходів є одностороннє зменшення або скасування митних зборів ЄС на товари, які походять з України.

Оприлюднено Перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження

За дорученням Мінекономрозвитку ДП "Укрметртестстандарт" інформує, що станом на листопад 2013 року держави - члени Митного союзу прийняли 34 технічних регламенти, які встановлюють вимоги до продукції.

Школа професійних переговірників - практика реальної психології бізнесу

Навчальний центр Київської ТПП продовжує реєстрацію (набір) у Школу професійних переговірників. Тема актуальна для всіх, хто працює з людьми: для керівників, менеджерів, які ведуть переговори з клієнтами, партнерами, постачальниками, конкурентами, для юристів, адвокатів, третейських суддів, страхових агентів.

Для реєстрації необхідно заповнити форму

Іст Інвест II

Київська ТПП виступає партнером у міжнародному проекті Іст Інвест II, який є програмою Європейської Комісії з тривалістю 3 роки (24/09/2014 - 23/09/2017).

Волонтерські місії по Донбасу
«Вікно в Європу»: підсумки виставки в Лейпцигу

Виставка в Лейпцигу для українських учасників стала найбільш продуктивною серед всіх подібних заходів, які проводились останнім часом. Про це говорили учасники програми Київської державної телерадіокомпаніі «Економічне коло». https://www.youtube.com/watch?v=50fwM3-PLRI

МЕДІАЦІЯ В УКРАЇНІ - СЕМІНАР З ПИТАНЬ ЗАСТОСУВАННЯ МЕДІАЦІЯ В АДВОКАТСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

4 квітня 2015 року Національна асоціація медіаторів України спільно з Національною асоціацією адвокатів України провели в м. Київ тематичний семінар з питаннь застосування медіації в адвокатській діяльності та підвищення кваліфікації адвокатів, присвячений застосуванню медіації в адвокатській діяльності. В роботі семінару прийняли участь адвокати з усіх регіонів України.

Новини про медіацію в Україні!

У Верховній Раді України зареєстрований Проект Закону України «Про медіацію»!

Центр медіацїї при КТПП пропонує ознайомитись з законопроектом за наступним посиланням: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=54558

Центральноєвропейська ініціатива (ЦЄІ)

Центральноєвропейська ініціатива (ЦЄІ) є регіональною організацією країн Центральної та Східної Європи, діяльність якої спрямована на налагодження багатостороннього співробітництва у політичній, соціально-економічній, науковій та культурній сферах та сприяння зміцненню стабільності і безпеки в регіоні.

Нові послуги

Центр медіації КТПП

30.05.2014 року Рішенням Президії КТПП з метою надання допомоги бізнесу київського регіону у вирішенні спорів шляхом застосування проведення процедури медіації створено Центр медіації.

Попередня ідентифікація певних груп товарів у галузі державного експортного контролю.

Київська торгово-промислова палата отримала повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації певних груп товарів у галузі державного експортного контролю.

Комплексна послуга "Беспечна угода"

Юридичний відділ КТПП спільно за компанією "Сідікон" - членом Київської ТПП, запроваджує новий комплекс послуг по забезпеченню безпеки бізнес-угод.

Оцінка об’єктів нерухомості

Для здійснення застави, продажу, а також при судових розглядах щодо завданої шкоди від затоплення або пожежі обов'язково необхідна незалежна експертна оцінка об'єктів нерухомості.

Карнет АТА - Порядок отримання

Відділ з визначення якості, добровільної сертифікації та оформлення карнетів АТА Київської ТПП (далі Відділ) надає консультації щодо отримання та використання карнетів АТА і безпосередньо видає зазначені митні документи.

Календар подій

Травень 2015
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Засвідчення обставин форс-мажору
Гаряча лінія: (044) 482-0438

 

Реклама

Книги про КТПП

Видео про КТПП


вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, МСП, 01601, Україна
info@kiev-chamber.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis