укр рус eng
 

Актуальна інформація

Юридична адреса в Києві при Київській торгово-промисловій палаті

Київська торгово-промислова палата пропонує юридичну адресу: м.Київ, вул.. Б.Хмельницького, 55 з наданням офісних, інформаційно-консультативних послуг та послуг з поштового обслуговування з наданням у строкове платне користування частини нежитлового приміщення для розташування робочого місця виконавчого органу Орендаря

Охорона праці і пожежна безпека

Запрошуємо на курси з охорони праці та пожежної безпеки в Київській торгово-промисловій палаті. Також проводимо дистанційне навчання з цих питань.

ISO 9001:2015, ISO 22000:2005, НАССР, РАЗРАБОТКА, СЕРТИФИКАЦИЯ
Онлайн-опитування МКАС при ТПП України

МКАС при ТПП України з метою поліпшення своєї діяльності вивчає думку користувачів послуг, що надаються МКАС з вирішення спорів. У зв'язку з цим були б вдячні, якби Ви відповіли на наступні запитання.

Запущен новый сайт Центра бизнес-образования Киевской ТПП

Исчерпывающую информацию о курсах, тренингах, международные пограммах можно  получить на сайте Центра бизнес-образования.

Увага! Шахраї!

До Київської торгово-промислової палати постійно протягом 2013-2015 р.р. звертаються громадяни, яким на мобільні телефони приходять смс-повідомлення з хибною інформацією про проведення акції розіграшу призів начебто за участі Київської торгово-промислової палати. Зазвичай у подібних смс-повідомленнях мова йде про виграш автомобіля.

AGRI-BUSINESS 2016

10-13 травня 2016 відбудуться бізнес-зустрічі AGRI-BUSINESS 2016

м.Сантарем, Португалія. http://en.agribusiness.agrocluster.com/

Національна експозиція України на виставці харчової промисловості

Центр підтримки експорту Київської ТПП організовує український колективний стенд на одній з найбільших міжнародних виставок “Alimentaria 2016”, яка відбудеться в Барселоні, Іспанія з 25 – 28 квітня 2016 р.

Засідання української частини Українсько-Іранської ділової ради

Інформуємо, що 16 лютого 2016р. в ТПП України (м.Київ, вул.Велика Житомирська, 33) відбудеться звітно-виборче засідання української частини Українсько-Іранської ділової ради.

Новая версия стандарта ISO 9001:2015г.- освоение новых требований

Тренинг, проводимый научно-методическим центром СERTEX, раскрывает вопросы перехода системы менеджмента качества предприятия на новую версию стандарта.

Система пищевой безопасности HACCP – как обязательное требование для пищевых предприятий в Украине.

На тренинге можно почерпнуть сведения об особенностях построения системы пищевой безопасности и ее актуальности в свете требований законодательства Украины.

Міжнародні стандарти Global GAP

Центр підтримки експорту Київської ТПП запрошує Вас взяти участь у семінарі на тему: «Міжнародні стандарти Global GAP», який відбудеться 09 лютого 2016 року о 10.00 в приміщенні Київської ТПП (8 поверх).

Засідання комітету підприємців КТПП малого та середнього бізнесу

05 лютого 2016 р. об 11.00 год. у Київській ТПП відбудеться засідання Комітету малого і середнього бізнесу

Приглашаем руководителей компаний, HR-менеджеров и менеджеров по экспорту 26 января 2016 г.на бесплатное информационное мероприятие:
Запрошення

Информируем Вас, что 28 января 2016 года в 15-00 состоится заседание Комитета по вопросам внешнеэкономической деятельности при Киевской Торгово-промышленной палате (Комитет ВЭД)

Заседание Комитета ВЭД Киевской ТПП

9 декабря 2015 г. в Киевской ТПП состоялось расширенное тематическое заседание Комитета по внешнеэкономической деятельности, посвященное развитию экономического сотрудничества с Республикой Казахстан в области агропромышленного сектора.

Юридичним відділом Київської ТПП запроваджені нові послуги

Ведення бізнесу передбачає постійне виникнення ситуацій та запитань, з якими важко розібратися особам без юридичної освіти.

Виставки у ФРН 2015-16

Київська ТПП пропонує для вільного доступу членів Палати інформаційний довідник виставкових заходів, які проводитимуться у ФРН у 2015-2016 р.р.

Результати проведеного анкетування

Київська торгово-промислова палата завершила анкетування компаній, які бажають прийняти участь в роботі Комітету з питань зовнішньоекономічної діяльності.

ГЕННАДИЙ ЧИЖИКОВ НАГРАЖДЕН НАЦИОНАЛЬНЫМ ОРДЕНОМ ФРАНЦИИ

«Мне выпала огромная честь стать иностранным обладателем «Ордена Заслуг», национального ордена Франции, который был учрежден в 1963 году президентом Франции, великим генералом де Голлем. Вижу в ней оценку не только моей личной работы, но нашей общей, с Посольством Франции в Украине, за все годы сотрудничества. И конечно, вижу в этом стимул к тому, чтобы мы продолжали еще более активно, более творчески и последовательно продвигать стоящие перед нами задачи - укреплять торгово-экономические, культурные, научные связи между нашими странами», - сказал в своей речи во время вручения президент ТПП Украины Геннадий Чижиков.

ГО "Громадянський Корпус"

Благодійна допомога дітям із зони АТО

РАДА БІЗНЕС-ОМБУДСМЕНА ОФІЦІЙНО ПОЧИНАЄ ПРИЙМАТИ СКАРГИ ВІД БІЗНЕСУ

20 травня 2015 року Рада бізнес-омбудсмена офіційно розпочала свою роботу. Відтепер українські підприємці зможуть подати скаргу бізнес-омбудсмену на орган державної влади, підконтрольну державі компанію або чиновника, у разі порушення їхніх законних прав.

Новини щодо видачі сертифікатів про форс-мажор

Видача сертифікатів про форс-мажорні обставини здійснюється відповідно до Регламенту щодо засвідчення Торгово-промисловою палатою України та регіональними торгово-промисловими палатами форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили). Гаряча лінія: (044) 482-0438

Перелік пільги членам Київської ТПП збільшується !!!

До великого переліку пільг, що їх надає Київська торгово-промислова палата своїм членам (дивись сайт ), з 1 червня 2014 року вводиться знижка на оренду приміщень для проведення заходів в будівлі Палати в розмірі до 20%.

Автономный преференциальный торговый режим ЕС для Украины (с 23.04.2014 до 31.12.2015)

Згідно із заявою Європейської Комісії від 11.03.2014 Європейський Союз в односторонньому порядку планує надання Україні автономних торгових преференцій. Метою зазначених заходів є одностороннє зменшення або скасування митних зборів ЄС на товари, які походять з України.

Оприлюднено Перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження

За дорученням Мінекономрозвитку ДП "Укрметртестстандарт" інформує, що станом на листопад 2013 року держави - члени Митного союзу прийняли 34 технічних регламенти, які встановлюють вимоги до продукції.

Іст Інвест II

Київська ТПП виступає партнером у міжнародному проекті Іст Інвест II, який є програмою Європейської Комісії з тривалістю 3 роки (24/09/2014 - 23/09/2017).

Волонтерські місії по Донбасу
Київська ТПП у друге приймає участь у проекті East Invest 2

В рамках Східного партнерства стартувала ініціатива по підтримці малого та середнього підприємництва в країнах партнерах, які мають Зону вільної торгівлі з ЕС (в.т.ч. Україна), із залученням ЕБРР, Європейського інвестиційного банку та Німецького банку розвитку.

Підтримай українське!

Київська ТПП спільно з провідними українськими медіа надає українським виробникам унікальну можливість більш ефективного просування своїх товарів та послуг, тим самим сприяє розвитку та підсиленню конкурентоспроможності української економіки.

«Столичний стандарт якості»

В Київській торгово-промисловій палаті  разом з Київською міською державною адміністрацією в червні п.р. розпочалась робота з проведення  конкурсу «Столичний стандарт якості», визначенню продукції найвищої якості, присвоєнню їй диплому та відповідного знаку.

ПОЛЬЩА Інформаційно-аналітична довідка

Щодо тенденцій розвитку польського імпорту

(інформаційно-аналітична довідка)

 

Школа тренерської майстерності

При Київській торгово-промисловій палаті відкриває свої двері Школа тренерської майстерності, яка покликана готувати бізнес-тренерів та інструкторів професійного навчання на рівні майстрів міжнародного класу.

УЗБЕКИСТАН Інформаційно-аналітична довідка

щодо структури імпорту Узбекистану та перспективних напрямків та галузей співробітництваac

Застосування режиму звільнення від ПДВ

На період проведення антитерористичної операції, відповідно до Податкового кодексу України, від оподаткування податком на додану вартість звільняються певні операції.

Українсько-азербайджанське торговельно-економічне співробітництво

Українсько-азербайджанські відносини в торговельно-економічній сфері мають характер реального стратегічного партнерства. У зв'язку із складною внутрішньополітичною ситуацією в Україні, пов'язаною з військовою агресією Росії проти нашої країни і анексією Криму, динаміка українсько-азербайджанського діалогу дещо зменшилася.

Виставкові заходи, які відбуватимуться у другій половині 2015 року у Польщі
Международные выставки и Конференции в Азербайджане 2016
Информация Посольства Узбекистана в Украине о защите прав и интересов предпринимателей в Узбекистане

«По инициативе Президента нашей страны Ислама Каримова в Ташкенте прошла республиканская конференция-семинар «О мерах по повышению роли и ответственности правоохранительных органов в деле реализации Программы дальнейшего реформирования, структурных преобразований и диверсификации экономики на 2015-2019 годы».

Успешно стартовал проект «Украина-Австрия: экспорт в страны ЕС»

Успешно стартовал проект «Украина-Австрия: экспорт в страны ЕС», реализуемый совместно с ведущим австрийским институтом WiFi и призванный содействовать экспортным возможностям украинского бизнеса.

Vildoma

Інформуємо, що литовська компанія Vildoma розробила і почала виробництво обладнання GAIN TRAINER EIK для людей з обмеженими статичними та динамічними руховими розладами.

Поповнення в Реєстрі медіаторів КТПП

Розвиваючи свою діяльність Центр медіації КТПП має на меті забезпечити вирішення бізнес-спорів у різних галузях господарювання шляхом застосування процедури медіації, а тому розширює список медіаторів фахівцями, які спеціалізуються у різних напрямах.

ЗАВЕРШИЛАСЬ АВСТРІЙСЬКА ПРОГРАМА НАВЧАННЯ І ДІЛОВОГО ПАРТНЕРСТВА «УКРАЇНА-АВСТРІЯ: ЕКСПОРТ У КРАЇНИ ЄС» ЗІ СТАЖУВАННЯМ У М. ВІДЕНЬ.

Нові послуги

Центр медіації КТПП

30.05.2014 року Рішенням Президії КТПП з метою надання допомоги бізнесу київського регіону у вирішенні спорів шляхом застосування проведення процедури медіації створено Центр медіації.
Медіатори КТПП
   Документи Центра медіації
+380050 4644495 
або 044 4820917, 044 4840438.
E-mail: mediator@kiev-chamber.org.ua

Попередня ідентифікація певних груп товарів у галузі державного експортного контролю.

Київська торгово-промислова палата отримала повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації певних груп товарів у галузі державного експортного контролю.

Комплексна послуга "Беспечна угода"

Юридичний відділ КТПП спільно за компанією "Сідікон" - членом Київської ТПП, запроваджує новий комплекс послуг по забезпеченню безпеки бізнес-угод.

Оцінка об’єктів нерухомості

Для здійснення застави, продажу, а також при судових розглядах щодо завданої шкоди від затоплення або пожежі обов'язково необхідна незалежна експертна оцінка об'єктів нерухомості.

Карнет АТА - Порядок отримання

Відділ з визначення якості, добровільної сертифікації та оформлення карнетів АТА Київської ТПП (далі Відділ) надає консультації щодо отримання та використання карнетів АТА і безпосередньо видає зазначені митні документи.

Календар подій

Лютий 2016
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29

Засвідчення обставин форс-мажору
Гаряча лінія: (044) 482-0438

 


Буклет

Реклама

Книги про КТПП

Видео про КТПП


вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, МСП, 01601, Україна
info@kiev-chamber.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis