укр рус eng
 

Актуальна інформація

Привабливі пропозиції для малого та середнього бізнесу. Спеціальні пропозиції щодо кредитування агробізнесу

АТ «Укрексімбанк» - потужний український банк, 100% акцій якого належать державі.

НАБОР в Программу со стажировкой в Вене: «Украина – Австрия: Экспорт в страны ЕС»

Торопитесь – 50% мест уже заняты!

Охорона праці і пожежна безпека

Київська торгово-промислова палата проводить навчання посадових і службових осіб інших суб'єктів господарювання по наступним програмам.

Колективний стенд GULFFOOD MANUFACTURING 2015

27-29 жовтня 2015 р. Київська ТПП організовує на пільгових фінансових умовах два українських колективних стенда на виставці GULFFOOD MANUFACTURING 2015, яка проводиться в ОАЕ, м. Дубаї

Комплексний візит української делегації до Узбекистану

19–23 жовтня 2015 г. Київська ТПП у співпраці з ТПП та посольством Республіки Узбекистані організовує комплексний візит української делегації до Узбекистану, м. Ташкенту для участі у міжнародному діловому форумі та галузевих виставках.

INTRADE 2015

Київська ТПП на пільгових фінансових умовах організовує з 18 по 23 жовтня 2015 р. візит делегації до Малайзії, м. Куала-Лумпур для участі у спеціальній програмі ділових переговорів та відвідання однієї з найкрупніших в Азійсько-Тихоокеанському регіоні Міжнародної виставки «INTRADE 2015».

7-мая выставка литовских производителей «Выбирай товар литовский 2015»

Информируем, что 2-4 октября 2015 г. в г. Каунас (Литва) состоится 7-мая выставка производителей страны «Выбирай товар литовский 2015» («Rinkis prekę lietuvišką 2015»).

Безкоштовний інформаційний захід

Центр бізнес-освіти запрошує керівників, HR-менеджерів і менеджерів з експорту підприємств Київського регіону на безкоштовне інформаційний захід яке відбудеться в середу 8 липня 2015 о 14.30 в Білому Залі Київської ТПП (вул. Б.Хмельницького, 55, 2-й поверх ). Підтвердження участі: тел. / Факс: (044) 235-82-96 або е-майл: seminar@kiev-chamber.org.ua (до 03.07.2015 р).

Перехід на інформаційний лист.

Зустріч Президента Республіки Болгарія Росена Плевнелієва з представниками українських ділових кіл в Торгово-промисловій палаті України

Інформуємо Вас, що зустріч Президента Республіки Болгарія Росена Плевнелієва з представниками українських ділових кіл в Торгово-промисловій палаті України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зал) відбудеться 7 липня 2015 року о 15.30, початок реєстрації о 14.00.

«Вимоги бізнесу до продукту Вищої школи»

3 липня 2015 р. в Конференц –залі Київської ТПП, спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучерва ,пройде круглий стіл «Вимоги бізнесу до продукту Вищої школи».

Заход відбудеться о 14.30.

 

 

Експорт української продукції до ЄС

Мінекономрозвитку України у співпраці з Київською Торгово-промисловою палатою та спільно з проектом “Додаткові заходи щодо Програми підтримки галузевої політики “Сприяння взаємній торгівлі між Україною та ЄС шляхом усунення технічних бар’єрів” проводить з 1 липня 2015 року низку регіональних семінарів для українських виробників з питань експорту продукції до ЄС.

Сприяння експорту в ЄС
Міжнародна конференція «Торгово-промислові палати на шляху трансформації»

23 червня 2015 року в Київській торгово-промисловій палаті відбулась Міжнародна конференція «Торгово-промислові палати на шляху трансформації».

ГО "Громадянський Корпус"
Робота Комітету з питань зовнішньоекономічної діяльності при Київський ТПП у новому форматі.

За результатами засідання, яке відбулося 10 червня 2015 р. запропоновано план дій, метою якого є принципово інакший підхід до роботи Комітету націлений на досягнення конкретних результатів для його членів.

Бізнес медіація в Україні

4 черня 2015 року Німецько-український партнерський проект у сфері бізнесу (керівник проекту Фолькер Штоцнер) у співпраці з Делегацією німецької економіки в Україні, Академію торгової палати Мюнхена та Український центр медіації в коференц-залі Київської ТПП провели інформаційний захід „Бізнес-медіація в Україні“.

Через можливість широкого застосування бізнес-медіації у суспільно-правових, торгово-правових, інших економічних аспектах та у галузі трудового права, до участі у заході, в першу були запрошені керівні кадри компаній, такі як генеральні директори, фінансові директори, керівники по роботі з персоналом у першу чергу підприємств з іноземним капіталом, керівники іноземних представництв, медіатори.

РАДА БІЗНЕС-ОМБУДСМЕНА ОФІЦІЙНО ПОЧИНАЄ ПРИЙМАТИ СКАРГИ ВІД БІЗНЕСУ

20 травня 2015 року Рада бізнес-омбудсмена офіційно розпочала свою роботу. Відтепер українські підприємці зможуть подати скаргу бізнес-омбудсмену на орган державної влади, підконтрольну державі компанію або чиновника, у разі порушення їхніх законних прав.

«Основні принципи європейської системи технічного регулювання»

Центр бізнес-освіти Київської торово-промислової палати 19 травня 2015р. організував семінар-дискусію на тему: «Основні принципи європейської системи технічного регулювання»

15.05.2015


Київська ТПП розширює ділові контакти з державами Євросоюзу

15 травня 2015 року у Київській ТПП відбулась ділова зустріч з делегацією економічної ради Федеральної землі Берлін-Бранденбург, ФРН

Новини щодо видачі сертифікатів про форс-мажор

Видача сертифікатів про форс-мажорні обставини здійснюється відповідно до Регламенту щодо засвідчення Торгово-промисловою палатою України та регіональними торгово-промисловими палатами форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили). Гаряча лінія: (044) 482-0438

Перелік пільги членам Київської ТПП збільшується !!!

До великого переліку пільг, що їх надає Київська торгово-промислова палата своїм членам (дивись сайт ), з 1 червня 2014 року вводиться знижка на оренду приміщень для проведення заходів в будівлі Палати в розмірі до 20%.

Автономный преференциальный торговый режим ЕС для Украины (с 23.04.2014 до 31.12.2015)

Згідно із заявою Європейської Комісії від 11.03.2014 Європейський Союз в односторонньому порядку планує надання Україні автономних торгових преференцій. Метою зазначених заходів є одностороннє зменшення або скасування митних зборів ЄС на товари, які походять з України.

Оприлюднено Перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження

За дорученням Мінекономрозвитку ДП "Укрметртестстандарт" інформує, що станом на листопад 2013 року держави - члени Митного союзу прийняли 34 технічних регламенти, які встановлюють вимоги до продукції.

Іст Інвест II

Київська ТПП виступає партнером у міжнародному проекті Іст Інвест II, який є програмою Європейської Комісії з тривалістю 3 роки (24/09/2014 - 23/09/2017).

Волонтерські місії по Донбасу
Центральноєвропейська ініціатива (ЦЄІ)

Центральноєвропейська ініціатива (ЦЄІ) є регіональною організацією країн Центральної та Східної Європи, діяльність якої спрямована на налагодження багатостороннього співробітництва у політичній, соціально-економічній, науковій та культурній сферах та сприяння зміцненню стабільності і безпеки в регіоні.

Київська ТПП у друге приймає участь у проекті East Invest 2

В рамках Східного партнерства стартувала ініціатива по підтримці малого та середнього підприємництва в країнах партнерах, які мають Зону вільної торгівлі з ЕС (в.т.ч. Україна), із залученням ЕБРР, Європейського інвестиційного банку та Німецького банку розвитку.

Підтримай українське!

Київська ТПП спільно з провідними українськими медіа надає українським виробникам унікальну можливість більш ефективного просування своїх товарів та послуг, тим самим сприяє розвитку та підсиленню конкурентоспроможності української економіки.

Новини Центру медіації КТПП

Світлана Кухарчук, начальник відділу експертної оцінки та цінової інформації КТПП, проходить навчання в рамках українсько-німецького партнерського Проекту у сфері бізнесу (керівник - Фолькер Штотцнер) по Програмі підготовки бізнес-медіаторів.

Нові послуги

Центр медіації КТПП

30.05.2014 року Рішенням Президії КТПП з метою надання допомоги бізнесу київського регіону у вирішенні спорів шляхом застосування проведення процедури медіації створено Центр медіації.

+380050 4644495 або 044 4820917, 044 4840438.

E-mail: mediator@kiev-chamber.org.ua

Попередня ідентифікація певних груп товарів у галузі державного експортного контролю.

Київська торгово-промислова палата отримала повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації певних груп товарів у галузі державного експортного контролю.

Комплексна послуга "Беспечна угода"

Юридичний відділ КТПП спільно за компанією "Сідікон" - членом Київської ТПП, запроваджує новий комплекс послуг по забезпеченню безпеки бізнес-угод.

Оцінка об’єктів нерухомості

Для здійснення застави, продажу, а також при судових розглядах щодо завданої шкоди від затоплення або пожежі обов'язково необхідна незалежна експертна оцінка об'єктів нерухомості.

Карнет АТА - Порядок отримання

Відділ з визначення якості, добровільної сертифікації та оформлення карнетів АТА Київської ТПП (далі Відділ) надає консультації щодо отримання та використання карнетів АТА і безпосередньо видає зазначені митні документи.

Календар подій

Липень 2015
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Засвідчення обставин форс-мажору
Гаряча лінія: (044) 482-0438

 

Реклама

Книги про КТПП

Видео про КТПП


вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, МСП, 01601, Україна
info@kiev-chamber.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis